Моля за информация за д-р Стефанова, специалист по хемангиоми Пловдив!

  • 2 033
  • 3
Здравейте на всички мами, но специално въпросът ми е към тези от Пловдив. Предстои операция на хемангиома на дъщеря ми. Ходихме при д-р Стефанова - зав. детска хирургия във ВМИ, препоръчана от личната лекарка. Някой може ли да даде отзиви за нея? И още нещо - на няколко пъти повтори, че не работи със здравната каса, шашната проопуснах да питам, това значи ли, че операцията ще се плаща? Моля дайте ваши мнения и отзиви! Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Скъпа Данина,от няколкото срещи ,които имахме с д-р Стефанова останах с добро впечатление,но при нас нещата се развиха по друг начин.До колкото знам има и други специалисти в Пловдив по тези проблеми,които работят със здравната каса.Все пак ако можеш да си позволиш операцията при д-р Стефанова не се колебай!Пожелавам ви успех !
Виж целия пост
# 2
д-р Стефанова оперира единия от хемангиомите на дъщеря ми през юни. Отидох с направлеие и не съм плащала за операцията. Славата й на добър специалист е желязна и аз мога да го потвърдя, но като човек нещо не ми върви комуникацията с нея.
 Мамими искам да се прегледаме и при друг специалист. Би ли ми дала координати на добър лекар в областа - става въпрос за хемангиомите. Не е задължително да е в Пловдив само да е достатъчно добър.
Виж целия пост
# 3
Кони, по отнозшение на специалисти, разпитах на много места и от много сигурни хора за Стефанова. Тя е най-добрата в Пловдив, да не кажа и в областта. Като човек на мен също не ми допадна много, но щом си разбира от работата, предното не е толтова важно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия