Кои според вас са най-сигурните признаци

  • 5 067
  • 52
Кои според вас са най-сигурните признаци (жестове, мимики, думи, пози) по които един мъж може да познае че една жена го харесва и че евентуално тази вечер може да му се отвори парашута. Напоследък все ми се случва да си мисля че работата е готова, а накрая - нищо. Затова сега ще си вадя бележника и химикала и ще си записвам прилежно.
Така...... давайте. Казвайте кои са сигурните признаци за това че работата за вечерта е опечена.
Виж целия пост
# 1
Нищо сигурно няма... все пак за жени питаш  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!
Виж целия пост
# 3
Ако каже не - в кърпа ти е вързана.
Виж целия пост
# 4
О,аз прочетох темата Кои празници са най -сигурни.И точно ще пиша,че рожденият ден най-не е сигурен.
По темата:най-сигурно ще ти се отвори парашута,ако си забил травестит.
Виж целия пост
# 5
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!
отвратителен си  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!
отвратителен си  Simple Smile

И на мен ми стана гадно така да се подиграва.

А иначе все трябва да има определени сигурни признаци по които ние мъжете да познаем че дадена жена е луда по нас и е готова да ни даде всичко.
Виж целия пост
# 7
Борисе, този педал от аватара ти така
усърдно лъска, че защо ли му е жена.
Виж го, че сам си оправя и домакинство,
и всичко. Иначе, нищо сигурно няма, от
мен да го знаеш. Освен това за 100 евро.
Виж целия пост
# 8
Борисе, не се подигравам, посочвам ти най-краткия и сигурен път. Не ми благодари, от добро сърце го правя.
Сигурните признаци, които търсиш, са всъщност всички, по които жените не ти реагират. Така че за кво са ти?!
Виж целия пост
# 9
Мъжете са с вродена склонност да виждат подканващи признаци, когато ги няма, така че няма смисъл да ти разясняваме истинските признаци, защото изобщо няма да си в състояние да ги отличиш от това "не", което тестостерона те кара да приемаш за "да". Сложно ли се изразих?  Flutter
Виж целия пост
# 10
Шанел прочела празници, аз прочетох призраци.  Laughing Изобщо работата призрачна , Боре. Нищо не е сигурно, докато не свърши. Дето се вика, може и да сте се почнали и само до кривата круша да стигнете.  Laughing
Виж целия пост
# 11
С жените нищо сигурно няма.
Може би като започне да се съблича, едва тогава може да си сигурен, че 100 евро, които си дал ще отидат по предназначение.
Виж целия пост
# 12
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!
отвратителен си  Simple Smile
Вече знаеш за кого да гласуваш за плейбой 2008, нали?
Борисе, то и не-то не е сигурно не, да не си се прецакал на финала.
Виж целия пост
# 13

Може би като започне да се съблича...

а може би го прави, защото тощу що и се е пуснала бримка по чорапа и трябва веднага да му лепне дъвка...нищо сигурно и в този случай.
Ако бих ти била полезна, моите признаци са и твои  Hug  Първо крещя, после налитам на бой, накрая се правя че не го познавам. Ако продължава да упорства - получава и финала.
Виж целия пост
# 14
Възмутителна тема.  Laughing
Борко, не беше ли женен вече, бре? Стига го чете това меню.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия