Нещо за гости

  • 1 479
  • 13
Довечера се очертава да имаме гости  #Crazy а на мен хич не ми се готви цял ден...
Дайте идея за нещо  по-представително, което не отнема много време и усилия  newsm78
Но не ми се иска сякаш да е кюфтета, кебапчета, че вече съм ги омразила тези неща  Naughty
Виж целия пост
# 1
Руло Стефани или Пияно пиле?
Виж целия пост
# 2
Задушети вратни пържоли

Пилешка фантазия

В Моите рецепти можеш да погледнеш има доста бързи рецепти  Whistling
Виж целия пост
# 3
За пилешка фантазия   в гювеч на Leo съм с две ръце за,като се има предвит колко съм злояда и капризна от към ядене  Simple Smile .Страхотна е , и мъжа ми си облиза пръстите  Peace .
Виж целия пост
# 4
За пилешка фантазия   в гювеч на Leo съм с две ръце за,като се има предвит колко съм злояда и капризна от към ядене  Simple Smile .Страхотна е , и мъжа ми си облиза пръстите  Peace .

И аз така - с две ръце "за"! Дано не съм досадна, но навсякъде слагам линкове към тая вкусотия на Лео. Правила съм я и с пиле, и със заек - страхотна е! На всички се харесва. И става бързо според мен, в смисъл, че не те ангажира - слагаш във фурната и тя си се готви. Grinning
Виж целия пост
# 5
Пилешки бутчета с гъбен сос
Пилешка фантазия
Виж целия пост
# 6
Кавърма в омлет е походящо според мен-хем по-засукано-ще впечатлиш гостите,хем индивидуално-за всеки отделна чиния Joy
Виж целия пост
# 7
Едно въпросче към leo, labrex и halapela, които казаха, че са правили Пилешката фантазия... Нямам гювеч и се чудех, дали няма да се получи в обикновена тенджера.. вие как мислите?  Thinking
Виж целия пост
# 8
В тава с фолио (ще махнеш фолиото да се запече после) или йена ще  по-добре  Thinking
Виж целия пост
# 9
Мерси за отговорите  Hug Ще се възползвам от някои идейки  Wink
Виж целия пост
# 10
Виж това:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260129.20 Имам в предвид Мозайка Цвети и Яйца за ордьовър
Виж целия пост
# 11
А защо не сготвиш Лястовичи гнезда по Юлиански по рецептата на МаМаКуин, стават лесно, бързо, и са интересни, махни ами и вкусни Mr. Green
Виж целия пост
# 12
А защо не сготвиш Лястовичи гнезда по Юлиански по рецептата на МаМаКуин, стават лесно, бързо, и са интересни, махни ами и вкусни Mr. Green

Лорка, благодаря ти   bouquet
Късно виждам темата Sad
Жалко Sad
Нищо, за следващите гости  Joy
Виж целия пост
# 13
plam_, та какво беше менюто все пак?  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия