Свежи рокли за бременни

  • 2 126
  • 4
Мили момичета дайте идея от къде може да се купят хубави роклички за бременни - късички, цветнички...Simple Smile
Всичко дето виждам на пазара е сиво-бяло-черно - ужасна работа... Simple Smile
Виж целия пост
# 1
и аз си търся рокля за празниците. Ще следя темата!
Виж целия пост
# 2
Абсолютно всяка рокля от трико за небременна.  Laughing
Ако е хубаво трикото, ако отбременееш, ще си я носиш пак. Аз поне имам такава, носих я и в осмия месец (а коремът ми беше много голям). Тя е с висока талия, но е доста прибрана по тялото като модел. Просто се разширяваше на шкембето и толкова. Дори не се разтегна.
Виж целия пост
# 3
Аз също не съм си купувала дрехи за бременни. Пазарувах от обикновените магазини, просто гледах материята да е по-еластична. ))) Не се притеснявай и смело влизай и си купувай каквото ти харесва. )
Виж целия пост
# 4
Прави сте, че хубавите рокли от трико би трябвало да седят чудесно. Пробвах някои мои стари, а и по магазините, но на мен ми стоят ужасно или поне аз не се харесвам.
Имам големи гърди, качих доста кила и коремчето вече ми стърчи и една обикновена трикотажна рокля, неразширяваща се след бюста направо ме очертава ужасяващо...
Искам рокличка с висока талия и след това широка, нито дупе ниро коремче да се вижда   Wink

Знам много искам...но виждам по сайтове страхотна мода за бременни - само в БГ не намирам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия