Какво да купим?

  • 2 630
  • 47
Здравейте, мами!

Преди време една от вас беше пуснала темичка, в която подробно беше описала всичко необходимо, което трябва да се купи още при раждането. За съжаление, тогава не й обърнах внимание, а сега вече, когато събитието наближава, с ужас установявам, че нямам ни най-малко понятие какво трябва да се купи за бебо.

Моля, ако някой може да ми помогне с намирането на тази темичка, или поне с изреждане на необходимите неща, да го направи - много ще съм благодарна!
Виж целия пост
# 1
За родилното ,или по -принцип?
Виж целия пост
# 2
Заповядай:
Най- важните неща за посрещане на малкия човек у дома.
Виж целия пост
# 3
По принцип. За родилното горе-долу съм наясно. Но за вкъщи... Освен количка, креватче, дрешки, памперси... за другите неща имам само смътна идея.  Embarassed
Виж целия пост
# 4

Ей, Mam4е, огромно благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 5
http://www.bebemarket.eu/bm/?p=spisak
 Аз също съм в 7 месец и се придържам към тоя списък.
Виж целия пост
# 6
Браво на майчетата,тъкмо мислех да почвам да изреждам.Погледнах списъците,напълно достатъчни  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 7
Видях че вече са ти го пратили тоя ето виж още един:
http://moebebe.com/?id=4
Напиши в google списък за новородено и ще намериш доста неща Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Браво на майчетата,тъкмо мислех да почвам да изреждам.Погледнах списъците,напълно достатъчни  bouquet  bouquet  bouquet
Даже прекалено. Има доста излишни неща.
Виж целия пост
# 9
Половината от нещата, които видях в тези списъци не съм купувала и не са ми трябвали. Дори срам не срам бих попитала какво е обиколник?
Виж целия пост
# 10
Обиколник ,това се слага по стеничките на кошарата да не се удря бебето Laughing

Виж целия пост
# 11
Половината от нещата, които видях в тези списъци не съм купувала и не са ми трябвали. Дори срам не срам бих попитала какво е обиколник?
Ти сериозно ли не знаеш какво е обиколник WinkШегичка!И аз не знаех,но научих!С обиколника се "облича"кошарата,за да не си измушва бебето крачетата и ръчичките през решетките,има ги във всички бебешки магазини,но си е само по желание... Peace Laughing
Виж целия пост
# 12
Обиколник е,това се слага по стеничките на кошарата да не се удря бебето Laughing

А да сетих се. БЛАГОДАРЯ   bouquet! Незнаех че на това казват така.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Обиколник е,това се слага по стеничките на кошарата да не се удря бебето Laughing

А да сетих се. БЛАГОДАРЯ   bouquet! Незнаех че на това казват така.  Laughing

и аз не знаех като бях бременна ,че ще ми трябва Crazy
Виж целия пост
# 14
Аз и сега мисля, че е излишно. То ще пречи на детето да вижда настрани, ще гледа само нагоре, но както и да е... това е мое мнение. Да не се отклоняваме от темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия