Обличане за разходка

  • 2 938
  • 56
Здравейте!
Моето бебче е на 1 месец, още не сме излизали на разходка но мисля вече да го извеждам.
Тъй като нямам опит исках да попитам мами със есено - зимни бебчета как обличахте бебетата си?
Виж целия пост
# 1
В Плевен днес е кучешки студ,но въпреки това излезнах с малката.Ами облякох я по -следният начин:
Боди,чоропогашник,поло,джинси,жилетка,ботуши,дебело яке,шапка,шал,ръкавички,и чувалчето на количката,когато заспи
Виж целия пост
# 2
Първоначално щях да пиша да вземеш космонавт, защото вече е достатъчно студено за такъв. Но като се замисля, бебчето ти е малко и ще стои завито в количката - с дебело одеало и чувалчето на количката, така че космонавтът е излишен. Портовете, които са с цип или копчета също вършат чудесна работа. А като дрешки - нормално облечено, според мен, не е нужно да е прекалено навлечено.
Виж целия пост
# 3
е как не си излизала още ooooh! най-хубавите дни сте си останали в къщи,иначе по въпроса сина ми миналата година го обличах с ританки,панталонки,боди с дълъг ръкав,блузка и беше с космонавт и завит с дебело одеяло,от тези с циповете Peace
Виж целия пост
# 4
Моето е на месец и половина, но и аз се чудя, честно да ти кажа. Все си мисля да не му е студено. Вчера например ето как го бях облякла: потник, боди, ританки, панталонче, блузка, чорапки, обувки, шапка, върху всичко това космонавт и одеалце, а също и покривалото на коша /зимен е/.

До какви температури е нормално да се извежда толкова малко бебе newsm78? Аз по принцип нямам проблеми със студа, но като изляза с бебето и ме гледат като извънземно #Crazy.
Виж целия пост
# 5
Ние сме с кош за новородено и нямаме чувалче, само това което отгоре се слага да предпазва от вятъра.
Виж целия пост
# 6
Ние сме с кош за новородено и нямаме чувалче, само това което отгоре се слага да предпазва от вятъра.

това е същото Peace
над 0 градуса може да се извеждат малките Peace
стига да няма вятър и да не вали Grinning
Виж целия пост
# 7
само да не вали ние сме навън,облечен нищо му няма Peace

обличаш си го в космонавт и действате Wink
Виж целия пост
# 8
До какви температури е нормално да се извежда толкова малко бебе newsm78? Аз по принцип нямам проблеми със студа, но като изляза с бебето и ме гледат като извънземно #Crazy.
Защо пък да те гледат като извънземно, тук всеки ден е пълно с бебешки колички по улиците.
Все още е сравнително топло, ние излизаме с дрешките, с които е у дома - боди, гащеризон, терлички. Обличаме жилетка и завиваме с дебела пелена. Отгоре е само покривалото на коша. Когато ми се стори по-студено я напъхваме в порт бебето, а веднъж ползвах и космонавта, е тогава беше гореща  Peace
П.С. Естествено шапката е задължителна, това го знаеш
Виж целия пост
# 9
Бебенцето ти е толкова малко,че дори и да не е с космонафт,може да го завиеш достатьчно дебело.Отгоре с чувала на количката,а и вьтре е завет Peace
Виж целия пост
# 10
A какви са тези зимни чувалчета за количка? Заедно с количка ли се продават или отделно?
Виж целия пост
# 11
Моя е заедно с количката,незнам дали ги има отделно.
Като покривало,каква ти е количката.Мисля,че всички комбинирани имат Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
С чувалче или без, мисля, че космонавта е задължителен. Или поне подобно якенце.
Виж целия пост
# 13
Първоначално щях да пиша да вземеш космонавт, защото вече е достатъчно студено за такъв. Но като се замисля, бебчето ти е малко и ще стои завито в количката - с дебело одеало и чувалчето на количката, така че космонавтът е излишен. Портовете, които са с цип или копчета също вършат чудесна работа. А като дрешки - нормално облечено, според мен, не е нужно да е прекалено навлечено.

 Peace
Виж целия пост
# 14
Щом е на месец,облечи и дебелии дрешки,увий я в одеалце,като я сложеш в количката метни итгоре още 1 одеало и калъфа на количката.А сложи и шапчица  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия