Дайте мнение за този аспиратор

  • 5 462
  • 17
Виждала съм в темата с кухните, че някои от вас имат такива аспиратори. Въпросът ми е дърпа ли добре аспираторът през тези процепи. Капацитетът му е 1000 кубика, което звучи доста внушително, но все пак парите могат да всмучат дамо през процепите на кръга, а при стандартните аспиратори засмукващата площ е по-голяма.
http://www.gerry-asp.com/new/N8.png
Виж целия пост
# 1
Това е дизайнерска изцепка, но не е практична.Мисля че във веригата Бурлекс за електроуреди гледах този аспиратор. Ти замисляла ли си се как ще го чистиш това нещо? Никога няма да е така красив като влезе в употреба,освен ако не го чистиш след всяко готвене, което също ще ти омръзне в един момент.
Аз така се изцепих в банята ни със черна стъклена мивка и луда станах.Е, след една година вече не издържах и я смених с бяла.

А, и темата ти въобще не  еза тука.
Виж целия пост
# 2
Това е дизайнерска изцепка, но не е практична.Мисля че във веригата Бурлекс за електроуреди гледах този аспиратор. Ти замисляла ли си се как ще го чистиш това нещо? Никога няма да е така красив като влезе в употреба,освен ако не го чистиш след всяко готвене, което също ще ти омръзне в един момент. ...

аха
Виж целия пост
# 3
Това е дизайнерска изцепка, но не е практична.Мисля че във веригата Бурлекс за електроуреди гледах този аспиратор. Ти замисляла ли си се как ще го чистиш това нещо? Никога няма да е така красив като влезе в употреба,освен ако не го чистиш след всяко готвене, което също ще ти омръзне в един момент.
Аз така се изцепих в банята ни със черна стъклена мивка и луда станах.Е, след една година вече не издържах и я смених с бяла.

А, и темата ти въобще не  еза тука.
Да, замисля съм се, как ще го чистя. Всъщност въпросът ми е дърпат ли добре този тип аспиратори, т.е насочен е към тези, които имат такива. Иначе , както сигурно си прочела и аз самата имам колебания.
Всъщност, защо темата не е за тук? Кой подфорум е по-подходящ  от Наш дом за въпрос, свързан с уреди за кухнята?
Виж целия пост
# 4
Извинявай, ама темата ти първоначално беше в Майки бъдещи и настоящи, а не в Наш дом,затова и казах че не е за там.Ето че вече е преместена и всичко е о.к. А дали и как дърпа аспиратора се съди не от външния вид, а от мощността му. Нашия е 1800 вата и ми е добре. 1000 вата не е зле за по-малка кухня .
Виж целия пост
# 5
Извинявай, ама темата ти първоначално беше в Майки бъдещи и настоящи, а не в Наш дом,затова и казах че не е за там.Ето че вече е преместена и всичко е о.к. А дали и как дърпа аспиратора се съди не от външния вид, а от мощността му. Нашия е 1800 вата и ми е добре. 1000 вата не е зле за по-малка кухня .
Да, сега видях, че съм объркала подфорумите. Бях влязла в Отговори на мои публикации и съм кликнала върху грешен линк. През цялото време бях с нагласата , че съм писала в "Наш дом", така че извинявам се за грешката.
Виж целия пост
# 6
Хем пускаш тема и искаш мнение,хем се дразниш и истерясваш като ти отговарят. Разбира се, че темата ти е преместена.Ето пише го тука  Twisted Evil http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347283.0  където уж не си влизала. Не съм пуснала аз темата ти там все пак.
Виж целия пост
# 7
Нашия е 1800 вата и ми е добре. 1000 вата не е зле за по-малка кухня .
Би ли споделила, какъв модел е твоят аспиратор. От известно време доста обикаляме и не съм виждала толкова мощен. Въпростният аспиратор на снимката не е  1000 вата, а има капацитет 1000 кубични метра на час.  Двете неща са различни.Във ватове се измерва мощността на двигателя и аз до сега не съм виждала толкова мощни аспиратори. За кухня 15 квадрата, колко мощен трябва да е аспираторът.
Виж целия пост
# 8
Хем пускаш тема и искаш мнение,хем се дразниш и истерясваш като ти отговарят. Разбира се, че темата ти е преместена.Ето пише го тука  Twisted Evil http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347283.0  където уж не си влизала. Не съм пуснала аз темата ти там все пак.
Да, видях и веднага редактирах мнението си, обясних, защо се е получило така и дори се извиних.
Не разбирам, защо още с първия си пост в темата ми  си така язвителна и нападателна. Ако не съм ти приятна по някакъв повод не ми отговаряй, но не се и дразни така.
И да, пускам темата, за да искам мнение. Ако правилно съм разбрала според теб аспираторът е зле замислен като дизайн, но е с прилична мощност.
Виж целия пост
# 9
Кубици съм имала предвид, не ватове.Грешка на езика просто, но не редактирах.Нашата кухня е доста голяма, но аспиратора ни върши работа,въпреки че е малък за нея..Както и да е. Дано ти отговорят такива които имат аспиратора.
Виж целия пост
# 10
Кубици съм имала предвид, не ватове.Грешка на езика просто, но не редактирах.Нашата кухня е доста голяма, но аспиратора ни върши работа,въпреки че е малък за нея..Както и да е. Дано ти отговорят такива които имат аспиратора.
А вашият какъв е всъщност. Пишеш, че е малък за кухнята ти, а на мен 1800 кубика ми звучи супер мощно на фона на тези, които съм разглеждала досега.
Виж целия пост
# 11
Нашия е Jetair. Трудно ще намеря снимка, но ако сутрин гледаш предаването на Иван Звездев по Битиви, там има същия. Пък и неговата кухня не е малка. Wink
Виж целия пост
# 12
Нашия е Jetair. Трудно ще намеря снимка, но ако сутрин гледаш предаването на Иван Звездев по Битиви, там има същия. Пък и неговата кухня не е малка. Wink
Днес в един от магазините мярнах един аспиратор на Jetair. Точно той не ми вършеше работа, но имаше ценова оферта със спецификациите на всички модели, които предлагат, но честно казано не им обърнах голямо внимание. Ще намина пак и ще ги разгледам по-подробно.
Виж целия пост
# 13
Леко ми се струва невъзможно да е 1800 м2/ч., защото това би аспирирало помещение от близо 70 м2  Rolling Eyes Ако кухнята ти е наистина толкова голяма... Евала!
Виж целия пост
# 14
Нашия е 1800 вата и ми е добре. 1000 вата не е зле за по-малка кухня .
Би ли споделила, какъв модел е твоят аспиратор. От известно време доста обикаляме и не съм виждала толкова мощен. Въпростният аспиратор на снимката не е  1000 вата, а има капацитет 1000 кубични метра на час.  Двете неща са различни.Във ватове се измерва мощността на двигателя и аз до сега не съм виждала толкова мощни аспиратори. За кухня 15 квадрата, колко мощен трябва да е аспираторът.
за 15кв. кухня от 130 до 300 куб.м./час ( макар че 300 е много), като капацитет. Ако пуснес тоя от 1000 в тази малка кухня, става голям вакум. Ние сме със 700куб.м/ч в помещение 45кв. и пак е над капацитета, прецака бравите на вратите на стаята от вакуумиране, а по другите стаи се чува виелица, понякога завърта и перката на климатика. ако оставя отворен прозорец зимата и работи абсорбатора става голямо течение, защото са един срещу друг.
 тия 1000куб.м/час са за помещение над 100кв.м.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия