Имам нужда от малко информация

  • 2 137
  • 39
Здравейте момичета. Доста четох във форума, намерих отговори на някои от въпросите си, но ми се иска да ви попитам отново. Моля ви не ми се сърдете, ако има такава тема вече.
Правих секс, определено без пазене и приятелят ми свърши в мен точно 7 дни преди Овуто ми. Знам, че е твърдеее рано да се определи дали съм бременна или не, но от това, което усетих след събитието, започнах да се притеснявам малко. Дърпаше ме и продължава да ме дърпа ниско долу корема и това май е основното, което се случва в тези няколко дни. Другото е по-висока телесна температура, но го отдавам на психясване, болки в гърдите, както преди да ми дойде и ненормална мания за готвене и здравословна храна, не ми се пуши хич и такива неща, които най-вероятно нямат нищо общо и са на база самовнушение, но все пак.
 Моля, кажете ми, възможно ли е да се забременее в този период преди овулация и може ли да съм бременна.
Много ви благодаря за отговорите предварително.
Виж целия пост
# 1
. Знам, че е твърдеее рано да се определи дали съм бременна или не,

напротив-може да се определи с кръвен тест,ако за другия е рано -този ще ти даде верния,търсен от теб отговор Peace

. Дърпаше ме и продължава да ме дърпа ниско долу корема и това май е основното, което се случва в тези няколко дни. Другото е по-висока телесна температура, но го отдавам на психясване, болки в гърдите, както преди да ми дойде и ненормална мания за готвене и здравословна храна, не ми се пуши хич и такива неща,


то това са и характерните признаци на МЦ-така ,че само по себе си наистина е психясване!!!

.
 Моля, кажете ми, възможно ли е да се забременее в този период преди овулация и може ли да съм бременна.
.
ами да възможно е ,не при всяка жена ову-то е по "писаните в книгите правила"...но няма как ние да разгадаем.
Дано нещата се подредят в най-добрия за теб вариант Praynig Peace
Виж целия пост
# 2
А как определи кога ти е овулацията?
Виж целия пост
# 3
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Виж целия пост
# 4
Телефона ми е една от онези джаджи специално за жени и има Pink Shecule на база 28 дни. Просто зададох кога ми е бил последния цикъл и ми даде кога ми е овулацията. Тоест вчера бях в овулация. Казвате да направя кръвен тест. Не е рано за него, така ли?
Виж целия пост
# 5
Телефона ми е една от онези джаджи специално за жени и има Pink Shecule на база 28 дни. Просто зададох кога ми е бил последния цикъл и ми даде кога ми е овулацията. Тоест вчера бях в овулация. Казвате да направя кръвен тест. Не е рано за него, така ли?
Не е рано за кръвен тест Peace
Не е нужно да психясваш, по-добре иди и направи теста Peace
Виж целия пост
# 6
Ти на телефона ли вярваш? Моята овулация е по-рано от "общоприетото", но на база изследвания и мерене на температура. Така че си пусни кръвен тест. Дано резултатът е какъвто желаеш.
Виж целия пост
# 7
Според мен кръвният тест не може да отчете съвсем веднага, а около 2 седмици след възможното оплождане.  Peace
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=209409
Виж целия пост
# 8
Кръвен тест, най-добре две седмици след вероятно оплождане - http://www.ivf.bg/?p=1096
Виж целия пост
# 9
Направи кръвен тест Peace
Виж целия пост
# 10
Кръвния ще ти даде отговор на въпроса.
Виж целия пост
# 11
моето ову е на 10ден  Thinking
Виж целия пост
# 12
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Много правилно казано  Wink.
Виж целия пост
# 13
Възможно е.
Виж целия пост
# 14
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия