Нормално ли е да кача 8 кила за два месеца и половина?

  • 912
  • 12
Оня ден решавам да започна диета, за да вляза във форма за НГ. Качих се на кантара , за да знам от колко килограма започвам, измерих се със сантиметъра както си му е редът Laughing И ужас- аз съм качила 8кила, че и отгоре само за два месеца Rolling Eyes Shocked Направо съм в шок. Гледам се от известно време, че съм напълняла, но не очаквах да е толкова.
Оставям естетическата страна на нещата, но съм притеснена да не би да е здравословен проблем. Пускам темата тук, а не в здравния, защото предполагам, че ще има по-голям отзвук.
Нормално ли е такова бързо пълнеене? На вас случвало ли се е? И при кои заболявания се среща?
Виж целия пост
# 1
За два месеца,просто така без да си забелязала не е нормално,но все пак не забравяй,че като е студено се хапва повече.
 Thinking...а,сетих се нещо...да не си бременна?
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Dolce&Da , и аз това си помислих и си направих тест, но не съм. Наистина си хапвах повечко в последно време, но 8 килограма са много newsm78
Виж целия пост
# 3
Споко де...аз за 2 месеца и половина качих 16 кг.....от стрес,и застоял живот,но така ми се стекоха нещата....абсолютно си си в ред,само дето те чака яко стягане по въпроса...диета,режим,спорт-задължително,и ако питаш мен,почвай ВЕДНАГА,а не чакай като мене...аз ги свалих,даже сега съм минус 18 от тогава,ама зор ,зор...ха нагоре,ха надолу...но сега съм много добре! От 76 на 58..е,искам още малко да дръпна,ама вече не си давам такъв зор....За 2 месеца можеш да ги свалиш...но се хващай здраво и нкакви издънки,иначе....страшно тава,казвам ти го най-приятелски..колкото по бавиш нещата,толкова по-трудно става....Желая ти много инат и воля! Hug
Виж целия пост
# 4
Нормално е Peace
Виж целия пост
# 5
Не е нормално, но е възможно. Вземи мерки  Peace
Виж целия пост
# 6
Нормално е според мен. Аз качих 7 кг за два месеца. Преди товя бях на диета. Прибрахме се в БГ и започна голямо чревоугодничене. Свалих си ги пак де.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Колкото до това, дали може да е здравословен проблем - може. Обикновено става при намалена функция на щитовидната жлеза.
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всичко за отговорите  bouquet Ще започна от днес на плодове и чай и дано си прочистя организма и да сваля килограмите.   bouquet
Виж целия пост
# 9
И според мен е нормално да ги качиш кг-те.Правилно си решила да скочиш в някоя тема! Peace Предлагам ти да прочетеш и темата за Стефан Чанг!
Виж целия пост
# 10
Напълно възможно е  Peace 
Виж целия пост
# 11
Ще започна от днес на плодове и чай и дано си прочистя организма и да сваля килограмите.
Според мен няма от какво да си прочистваш организма. Драстичните диети не водят до нищо добро. А плодовете са просто захар.
По-добре преосмисли режима си и започни да се храниш разумно, на често, без сладко, тесто и пържено. Вечер белтъчини и салатка. Вкарай малко спорт в ежедневието си и без плодомъчение ще смъкнеш килограмите. После можеш да запазиш режима си, и само да увеличиш количествата храна.
Успех  Peace
Виж целия пост
# 12
Нормално е Peace
Моят съвет да започнеш веднага някъв хранителен режим,но това с чая и плодовете на мен не ми допада по-добре премини на салатки с месце повин месец,а после включи плодовете лека по лека.
Че като си само на плодове,те си съдържат захари,а и с чая комбинация незнам,ще свалиша,ама по-важно  след като свалиш дали ще ги задържиш Peace
Аз съм била на чай и плодове така след като родих дъщерята издържах цели 20 дена и свалих цели 6 кг,после лека полека захраних и ги  задържах,ама през тия 20 дена незнам на времето как съм издържала,все ми прилошаваше и имах главоболие.
По-добрият вариянт не е гладуването а хапване по-начето,но в по-малки количетсва Peace
Успех ти желая Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия