Фолиева киселина

  • 15 279
  • 79
Момичета, бихте ли споделили коя търговска марка фолиева киселина е най-добра според вас. Купих първо някаква, за която в аптеката ми казаха, че била номер едно, но цената й не беше много висока, а по-късно с разочарование видях, че таблетите са произведени в България. Не желая да приемам каквито и да било медикаменти произведени в България и ще се радвам ако споделите нещо различно, било то и по-скъпо.
Виж целия пост
# 1
Май няма значение - съставката трябва да е една.
Виж целия пост
# 2
Едва ли има значение марката. Отиваш в аптеката, казваш фолиева кисеина за бъдещи майки и си избираш. Не виждам какъв е проблема, като не искаш българска си вземи друга марка
Виж целия пост
# 3
Май няма значение - съставката трябва да е една.

И аз така мисля.
Виж целия пост
# 4
И аз така мисля!!!!
Виж целия пост
# 5
Най- добре да питаш в аптека, каква фолиева киселина предлагат и да си избереш  Peace
Виж целия пост
# 6
И какъв, според теб, й е проблемът на българската фолиева киселина?!  newsm78

Май няма значение - съставката трябва да е една.

И аз така мисля.
Peace
Виж целия пост
# 7
ФК си е ФК. Пък защо не българска? И защо не български лекарства? Интересно ми е да разкажеш, ако може.
Виж целия пост
# 8
аз съм пила българска от самото начало ,до края и си имам две прекрасни дечица
Виж целия пост
# 9
Даже не знаех че има няколко вида,защо наистина да не е българска.Фолиевата киселина си е фолиева киселина.
Виж целия пост
# 10
Дори не съм се замисляла каква е марката или по-точно каква е фирмата производител на фолиевата киселина, която пия.
Просто отидох в аптеката и ми я дадоха, видях,че е българска и даже се зарадвах.
Имам вяра на българските производители на лекарства, стандартите при тяхното производство не могат да бъдат нарушавани така лесно както при производството на салам например.
Виж целия пост
# 11
Май няма значение - съставката трябва да е една.

 Peace
Виж целия пост
# 12
Разбира се , че няма значение
Виж целия пост
# 13
И аз не виждам никькво значение от марката.
Виж целия пост
# 14
Я, защо да не взимаш тези, произведени в България, пък и било то евтини? Трябва ли фолиевата киселина да е 100лв. , за да я купуваш???
Аз 2 месеца преди забременяването и първите 3 на бременността взимах българска - да не би детето ми да е нещо ?? Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия