Новите ви книги - 2 част

  • 63 135
  • 1 060
Новите ви книги - 1 част

Заповядайте в новата темичка  Hug !
Виж целия пост
# 1
Много интересни идеи прочетох тук Hug
Виж целия пост
# 2
Между другото съм се заканила до Нова година да имам една книга, която много ми легна на сърцето - "1000 места, които е добре да видите преди да умрете"... Засега 65 лв. са ми множко, но като я взема, че като я изчета... ей тогава ще става страшно щом се хвана да обиколя всички 1000 места по света  bye
Виж целия пост
# 3
Само се записвам - все още си чета "Хрониките на Амбър" Heart Eyes.
Виж целия пост
# 4
Само се записвам - все още си чета "Хрониките на Амбър" Heart Eyes.

Много се радвам, че ти харесват  Hug !

Последните ми книжки са в три тома "Приключенията на Шерлок Холмс".
Виж целия пост
# 5
Здравейте!  Hug
Някакви отзиви за този роман на Мариан Кийс? Купих го, но не съм го почнала, а ми се чете нещо развлекателно.  Grinning
 
  ПП. Винаги ми е било много странно да сравнявам различните корици и заглавия на една и съща книга в различните държави. Защо не ги правят еднакви?! Отне ми сума време да открия коя е тази книга на български. А пък оригиналното заглавие няма нищо общо с посочените 2.  Thinking
Виж целия пост
# 6
Само се записвам. Много ми е полезна тази тема и интересна.
Нови книги засега нямам, всъщност имам взети на заем. Сега чета "Кака Понсуни" на Кон Джи Йон (корейка) - интересна ми е.
Виж целия пост
# 7
Тук основно пишат четящи души, така че надявам се ще намеря повече инфо за това чудо. Искам го за коледен подарък
Някой използвал ли е подобен рийдър?
http://www.bookeen.com/ebook/ebook-reading-device.aspx
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDispl … 98552921644523779
http://dbs-books.net/
Имам страшно много книги на компа и дори не смея да си помисля за печат, та си мисля че, тая джаджа ще ми върши страхотна работа.
Ако счетете, поста ми за спам, ще го изтрия!
Виж целия пост
# 8
diva nova, никакъв спам не е. Много ме заинтригува с това устройство.
И аз го искам за подарък  Crazy , ще следя отзивите.
Виж целия пост
# 9
Аз приключих "Дона Флор" (забвана беше) и започнах "Леля Хулия и писачът" на Марио Варгас Льоса. Старо издание. Засега ми харесва.
Виж целия пост
# 10
Нямам нови книги,но днес си взех от библиотеката тези:
Филип Джиан-Нечистота
Симон дьо Бовоар-Сломената жена
Жорж Перек-Спящият човек
Ваня Щерева-30 неизвинени

На вълна френска литература съм,нямам търпение да ги почна. Laughing
Виж целия пост
# 11

Това са най-последните. За Бредбъри няма смисъл да давам отзиви Heart Eyes, другата я чета в момента, но не съм особено развълнувана.
Виж целия пост
# 12
Нека се включи мацката, която каза, че си е купила електронна книга. Тя чете темата, беше писала, но не ми се рови назад, за да видя коя беше.  newsm78
Виж целия пост
# 13
Хоп и аз в новата темичка Laughing

Скоро отивам на книжен пазар и ще се отчета Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Последните книги,които си купих са "Ловецът на хвърчила",по ваша препоръка(често ви чета и внимателно си записвам) и наистина много я харесах!И също "Пожелай ми слънчогледи",защото ми е много забавна Софи Кинсела.Следващата набелязана за купуване ми е "Хиляда сияйни слънца",а "Шоколадов рай" дали е хубава,че и по нея се загледах в книжарницата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия