Отказва да яде. Дали е от зъби?

  • 556
  • 5
Zdraveite!

Imam edin vypros kym vas i se nadqvam da nqmerq otgovor, za6toto sym mnogo pritesnena. Dy6teri4kata mi e na 11 mes i ot v4era otkazva napylno da qde?!Svyrzvam go samo sys zybite- za 2 sedmici probiha 3. Nqma nikakvi drugi oplakvaniq- jiznena e, spi spokoino...Kak be6e pri vas? Ima li nqkoq hrana, koqto mislite 4e moje da prieme? Za 24 4asa e priela samo 200ml Milumil(na nqkolko pyti) i nqkolko lyji4ki pjure...

Blagodarq Vi !!!
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Напълно възможно е дъщеря ти да отказва да яде, ако и никнат зъби.При Сиси почти всяко пробиване на зъб е свързано с отказ от храната. Имало е дни в които не е яла нищо освен малко мляко, което успявах да и дам в полусънено състояние.
За да си  по- спокойна заведи детето на лекар. Ако е здравичко значи всичко е от зъбките. Grinning
Виж целия пост
# 2
Александър беше така преди 3 дни.Пийваше по много малко мляко,всичко друго отказа.Започнах да му давам много сокове,сменях до като налучках правилния(преди това пиеше всички).Оказа се,че от ябълка най-му допадна.След това вдигна и висока температура,лекарката каза,че е от зъби.От вчера прояде,сегя няма смогване.Но зъб все още няма Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
И аз се оплаках тук преди няколко седмици от моята дъщеря. Въпреки, че е на ненавършени 6 месеца 1, 2 седмици беше голяма мъка - нищо не искаше, нито мляко, нито пюре, нито каша, само сокове. Взех да записвам всеки ден в един дневник колко е изяла, че вече му изгубих края от похапване по 20-30 мл. през целия ден и мрънкане. Но от 10-на дена гледам, че се е с по-добър апетит, дано продължи  Praynig
Иначе изглеждаше жизнена и здрава. Мислех, че ще е зъб, но нищо не се появи.
Виж целия пост
# 4
Blagodarq vi momi4eta!

Ve4e sym po-spokoina, dano samo po-byrzo otmine tozi period...

Pozdravi
Nadia
Виж целия пост
# 5
Освен от зъби е възможно да е и от жегата - много деца отказват да ядат в жегите, може да е просто такъв момент, споко, не насилвай детето  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия