остана ми много готварска сметана

  • 2 935
  • 16
бях правила от микса на Маги за пържоли със соса от сметана и ми остана почти половин кутия. Сега се чудя какви други сосове или заливики да правя за да изразходвам останалото количество,защото се притенсявам че като е отворена вече и може да се развали Rolling Eyes Ще се радвам на всякакви идеи и рецепти от вас Hugмерси
Виж целия пост
# 1
3 дни може да изкара в хладилника  Peace
В сайта на Бон Апети например отиваш на сметана и има десетки и десетки предложения  Simple Smile

http://www.bonapeti.tv/recipes.php?t=products&pid=1&id=8
Виж целия пост
# 2
Кексовете стават хубави със сметана, вместо мляко  Crazy.
Виж целия пост
# 3
Спагети със сметанов сос и сирена или пък пилешко филе на фурна със сметана и топено сирене...
Виж целия пост
# 4
бях правила от микса на Маги за пържоли със соса от сметана и ми остана почти половин кутия.
А доволна ли си как стана?
Виж целия пост
# 5
бях правила от микса на Маги за пържоли със соса от сметана и ми остана почти половин кутия.
А доволна ли си как стана?

да не е лош, даже си мислех следващия път да прибавя гъби и ще стане още по вкусно Peace

Благодаря ви мацки за идеите отивам да готвя, пак нещо като сос ще измисля само че с пилешко месо ще видя какво ще докарам newsm78
Виж целия пост
# 6
Намери тук , във форума уникалната " Норвежка гъбена крем супа " Прави се със течна сметана и прясно мляко . Невероятна е  Peace
Виж целия пост
# 7
3 дни може да изкара в хладилника  Peace
В сайта на Бон Апети например отиваш на сметана и има десетки и десетки предложения  Simple Smile

http://www.bonapeti.tv/recipes.php?t=products&pid=1&id=8

АА  Shocked три дни - на моята пише удължен срок на годност. Около две седмици издържа. Ще отида до хладилника да погледна щото ме стресна.
Използвам я като сос за задушени зеленчуци, пиле със сметана правя, днес я сложих към спанак с ориз, сос  рокфор, предната седмица правих спаначена супа, пържолки на фурна със сметана лук и кашкавал....
Виж целия пост
# 8
зеленчуци със сметана Crazy
Виж целия пост
# 9
А пък печени картофи в сметана, няма да ви казвам каква вкусотия става Crazy. Топят ти се в устата.
Сьомга в сметанов сос също е страхотна, рецептата я има тук.
Виж целия пост
# 10
И едно сладко предложение - кекс за 5 минутки. Днес пробвах рецептата, получи се чудесен пухкав кекс.
Виж целия пост
# 11
Маги за риба май също е със сметана.
Виж целия пост
# 12
Ползвам я и като си слагам по малко в кафето.
Виж целия пост
# 13
А може и да я разбиеш с миксер заедно с пудра захар и да направиш някакво кремче, като например в чаши редуваш разбита сметана с плодове.
Виж целия пост
# 14
благодаря ви мацки..наистина идеите са ви много добри Peace...а кекса за 5мин много ми допадна и ще го изпробвам и аз Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия