ПОКУПКИ ОТ <<АМАZON>>

  • 1 352
  • 8
Здравеите момичета,искам да попитам за онлаин покупките от ,,Аmazon,,/американския саит/,направих си регистрация успешна но не мога да си поръчам нищо,не мога да разбера защо.Някои ако може да помогне.Благодаря!
Виж целия пост
# 1
зависи това което искаш да си купиш дали има shipping за България, ако не търсиш пак
Виж целия пост
# 2
Здрасти!Аз напоследък много поръчвам от там,но:давам поръчката си на една приятелка,която праща заявката на жена в US,тя от там ги взима и ги праща с колет насам!
Виж целия пост
# 3
От амазон доставят до Българя само книги и дискове (и то не всички), но на повечето артикули пише кой е продавача и може да се поръча от самия продавач, ако има доставка до БГ. Другият ти вариант е ако имаш познати в Щатите, които да ти препратят покупките до тук  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм си поръчвала маратонки и нямах никакви проблеми с доставката /даже няма и за 5 дни ми дойде/,но... зора и обирането от митницата не си заслужава. /всъщност една приятелка ми помогна с поръчването която знае английски,затова не мога да ти помогна с поръчването за съжаление/,но определено не си заслужава защото маратонките които поръчах струваха 89 долара, а всъщност ми излезнаха 300 лева.
Виж целия пост
# 5
От амазон доставят до Българя само книги и дискове (и то не всички), но на повечето артикули пише кой е продавача и може да се поръча от самия продавач, ако има доставка до БГ. Другият ти вариант е ако имаш познати в Щатите, които да ти препратят покупките до тук  Peace
т.к аз също пазарувам от Amazon, от България освен книги и дискове и ма доставки за дрехи, обувки, техника, но винаги трябва да се проверява дали има shipping /доставка/ до България, за сведение миналата седмица на 24.11 поръчах коледни подаръци с expedite shipping и вчера си взех част от поръчката, цена на доставката е просто смешна....
Виж целия пост
# 6
т.к аз също пазарувам от Amazon, от България освен книги и дискове и ма доставки за дрехи, обувки, техника, но винаги трябва да се проверява дали има shipping /доставка/ до България, за сведение миналата седмица на 24.11 поръчах коледни подаръци с expedite shipping и вчера си взех част от поръчката, цена на доставката е просто смешна....

[/quote]

ще споделиш ли какъв е този шипинг-expedite shipping ,мито и ДДС плаща ли за доставката
Виж целия пост
# 7
Аз поръчах книги от Амазон на 15.11 и още ги чакам.
Виж целия пост
# 8
От амазон доставят до Българя само книги и дискове (и то не всички), но на повечето артикули пише кой е продавача и може да се поръча от самия продавач, ако има доставка до БГ. Другият ти вариант е ако имаш познати в Щатите, които да ти препратят покупките до тук  Peace
т.к аз също пазарувам от Amazon, от България освен книги и дискове и ма доставки за дрехи, обувки, техника, но винаги трябва да се проверява дали има shipping /доставка/ до България, за сведение миналата седмица на 24.11 поръчах коледни подаръци с expedite shipping и вчера си взех част от поръчката, цена на доставката е просто смешна....


Може би това в нещо ново  newsm78 Пазарувам доста оттам и досега не ми се е случвало да мога да поръчам директно до тук, нещо различно , освен книга или диск. Винаги изпращам до адрес в Щатите и след това ми ги препращат . Но поне си спестявам митото  Wink

П.П. Става въпрос за американския AMAZON, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия