съдове tuperrware

  • 3 631
  • 32
Някой може ли да ми даде координати на  дистрибутор на тази фирма.Търся си миксерчето.Ако има офис в София - още по добре.
Виж целия пост
# 1
Привет. Ето ти телефон на жена, която е дистрибутор за София-Савка се казва - 0884342482. Дори сега ми даде новия каталог - има го миксера, но е с нов дизайн и е 27 лв  Peace.
Виж целия пост
# 2
Благодаря.А какво интересно има в каталогът?
Виж целия пост
# 3








Има офис в София  и  Пловдив.
Дистрибутори има почти във всички по-големи градове,
а стоката им се праща от двата офиса.
Виж целия пост
# 4
Благодаря.А какво интересно има в каталогът?
Ми има хубави неща, аз лично си поръчах един нож с капачка - така пише ще го видим какво ще представлява и още една каничка. Аз съм им ужасен фен и постоянно нещо искам да си купувам, та едва се спрях само на това. Ако те интересува и си от София може да се видим да ти дам каталог  Peace.
Виж целия пост
# 5
Не съм от София SadА какво представлява този нож с капачка?
Виж целия пост
# 6









Това е нож с предпазител,така че позволява да се слага в чанти и раници,без да се притесняваш,че ще пробие чантата/раницата.
Ножовете са различни - за кашкавал;за хляб;за филетиране;основен...
Виж целия пост
# 7
http://order.tupperware.com/coe/app/home

Тук може да разгледате!
Виж целия пост
# 8
Рени да точно така е както си обяснила  Peace. Надявам се да остана доволна.
Виж целия пост
# 9








А ти нож за какво си си купила?
Този за хляба е супер!
Виж целия пост
# 10
Поръчах си този нощ, който е за зеленчуците - 41 лева е. Аз имам много хубав нож за хляб, не че за зеленчуци нямам, ама пусто се изкуших. Много искам от силиконовите тавички или формички, ама много са скъпи.
А някой успя ли да отвори този линк и по-точно да намери каталога, защото аз нещо не се справих. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11







Сега  е на промоция силиконовата форма за кекс на 77 лв.
Този нож,който си купила,аз го ползвам за нашия(български) кашкавал - пробвай!- може да ти го отреже чак да прозира...
Когато ходим на риба - той е с нас.Мъжът ми с него чисти рибата там на място.Много е удобно....
Ако имаш някакви въпроси можеш да ме питаш.Аз ги ползвам от 10 години.
Виж целия пост
# 12
Имаше по - стара тема за tuperrware, където имаше доста координати на дистрибутори, доколкото си спомням. Аз лично имам доста от техните продукти, все купени от мъжа ми, но никак не се изкушавам да си купувам други нови неща от тях.
Виж целия пост
# 13
Поръчах си този нощ, който е за зеленчуците - 41 лева е. Аз имам много хубав нож за хляб, не че за зеленчуци нямам, ама пусто се изкуших. Много искам от силиконовите тавички или формички, ама много са скъпи.
А някой успя ли да отвори този линк и по-точно да намери каталога, защото аз нещо не се справих. Rolling Eyes

http://order.tupperware.com/coe/app/!tw$shop.p_category?pv_ic_code=20000
Виж целия пост
# 14
Аз познавам дистрибуторка за София, ако някой се интересува мога да му дам координати на ЛС.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия