Да мажа ли бебето след баня?

  • 5 883
  • 123
Здравейте,

От самото раждане съм мазала бебка след баня с млякото на Себамед - само по гънките, но понякога отиваше и на други места. Преди около 2 седмици го смених с олиото на Хип, но на места се появиха пъпчици. Не съм сигурна дали бяха от олиото, но за всеки случай спрях да я мажа. Сега от няколко дни не я мажа с нищо и не съм забелязала кожата да и е станала по-суха. Купих си пак млякото на Себамед, но се замислих трябва ли въобще да я мажа с нещо? Всички ли мажете бебетата си?
Виж целия пост
# 1
Не се мажем всеки ден. Но зимата на мойто хлапе кожата става по-суха.
Виж целия пост
# 2
До едно време и аз го мажех редовно, но после спрях.
Все пак зависи от кожата на детето.
Виж целия пост
# 3
Съди по кожата на детето,или се консултирай с педиатър за това.Няма нищо лошо от време на време да масажираш детето с някой крем или олио.
Виж целия пост
# 4
Големия го мажех всяка вечер до 6 мес., после през вечер до 1 год. и спрях. Сега малкия го мажа през вечер.
Виж целия пост
# 5
Аз го мажа всеки ден, защото кожата му става много мекичка, но не мисля, че е задължително.
Виж целия пост
# 6
Аз го мажа всеки ден, защото кожата му става много мекичка, но не мисля, че е задължително.

 Peace
Виж целия пост
# 7
И аз все още го мажа всяка вечер, защото му е приятно! Но и аз не мисля, че е задължително!
Виж целия пост
# 8
И до сега след баня мажа бебка с бебешко олио.
Виж целия пост
# 9
като бебе всяка вечер,след това намаля само след къпане,сега Не Hug
Виж целия пост
# 10
През лятото в жегите не мажа редовно, но през студените сезони го правя. Не е задължително, но кожата става мека и уханна.
Виж целия пост
# 11
Винаги съм го мазала след баня Peace и козметика не сменям с каквато съм почнала с нея си карам Naughty
Виж целия пост
# 12
Винаги след баня ги мажа с млякото на Мустела и до ден днешен
Виж целия пост
# 13
Мазала съм,но с мляко PeaceОлио не.
Виж целия пост
# 14
На възраста на бебчето съм мазала моето с мляко за тяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия