без сърдечна дейност?? може ли да е рано..

  • 2 727
  • 8
моля ви ако имате опит споделете. може ли да се появи сърдечна дейност в 9 сед.,днес влизам в 9/няма и на вагинален ехограф/ ако овулацията ми е късна примерно, цикала ми е нередовен около и над 30 дена???
а плода отговаря на 8 сед., като имате предвид че сина ми бе6е едър плод, 4800 се роди!!
дали може да е едро плодче, но на по-малка възраст..
вече незнам..

Виж целия пост
# 1
В 8 г. с. би трябвало да се види пулса много ясно на ехо ... Sad Sad
Изчакай още няколко дни и повтори прегледа.
Стискам палци Praynig
Виж целия пост
# 2
Да,наистина би трябвало да се чуе сърдечна дейност в 8г.с.,но при късна овулация и дълъг цикъл е напълно възможно ембриончето  в действителност да е на 7г.с.и няколко дни и да е било раничко да  се види пулса,пък и много зависи от ехографа,ако е бил някой допотопен.. Rolling EyesПри мен се е слувало в един и същи ден единия лекар не установи сърдечна дейност,а следобяд друг ми показа пулса на ембриончето.Не бъзай да се плашиш и отчайваш,след няколко дни ще чуеш така желаното сърчице на малчо!Успех и да ни държиш в течение! Hug
Виж целия пост
# 3
Второ мнение!
може да е късна овулация и други фактори
Виж целия пост
# 4
Изчакай още няколко дни и повтори прегледа.
Стискам палци Praynig
И аз това исках да кажа.Моли се всичко е да е о.к.
Виж целия пост
# 5
Търси друго мнение. Praynig се всичко да е на ред.
Виж целия пост
# 6

Стискам палци всичко да е наред, изчакай няколко дни и пак на преглед .Евентуално и второ мнение
Виж целия пост
# 7
Какво става миличка ,ходи ли пак на лекар?Дано имаш добри новини Praynig
Виж целия пост
# 8
Момичето още преди седмица писа в друга тема,за съжаление се оказало мисед и се наложи кюретаж. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия