усетихте ли земетресение

  • 3 917
  • 80
Ужас, добре че детето не се събуди

и м-тел са без обвхат
Виж целия пост
# 1
да, като че ли бяха два труса Tired
Виж целия пост
# 2
Да, силно беше. Аз съм на 1-ви етаж
Виж целия пост
# 3
4 етаж. грабнах бебето докато спеше... сега ме е страх да не повтори. от както се е родило (6м.) това му е второто земетресение.
Виж целия пост
# 4
Бях в банята..за малко да падна  Sick
Виж целия пост
# 5
Усетиха се два труса..
Поизплашихме се доста! Сега чакам да кажат къде е бил епицентъра, но инфо още няма.
Дано вечерта е спокойна Praynig
Виж целия пост
# 6
Ужас..... Confused
Аз съм на 12 етаж и доста силно се люшнах както бях на стола и в първия момент не реагирах но като погледнах полюлея и изтръпнах! Confused
Дано няма повече трусове! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 7
ужас, земетресение и то истинско. Наистина май е вярно че бебетата усещат такива неща, Андреа беше много неспокойна и проплакваше много нетипично, даже не знам как да го обясня,а сега си се успокои от само себе си... дано да не се случват такива неща и наистина най-важното е да сме живи и здрави, всичко друго е без значение 
 
Виж целия пост
# 8
Земетресението е с епицентър София под южния парк! 4 по Рихтер! Confused
Виж целия пост
# 9
Ох, момичета, представям си какво ви е! Аз се ужасявам от земетръси. Когато Рая беше бебе на месец и малко и тук ни разтресе леко. Седмици след това не можех да спя.
Виж целия пост
# 10
По Канал 3 дават!
http://dnes.dir.bg/2008/11/15/news3606547.html
Виж целия пост
# 11
Пред нашият блок още има хора отвън....много изплашени при това  Sick
Виж целия пост
# 12
При вас бая високи блокове има с по 10 етажа отгоре над нас! Confused
Виж целия пост
# 13
Димяни , аз живея във един от високите блокове до мола на Стамболийски ( не най-високите )....ние живеем на 9-тият етаж. Над нас има още 9 етажа....Много силно се усети.  Sad
Виж целия пост
# 14
Щом в нас на 12 етаж бая се люшна и се чу и гръм предтавям си какво е там ooooh!
В Дружба нямало ток още/....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия