Как се разбира дали бебето се е смъкнало?

  • 3 912
  • 17
 Как се разбира дали бебето е слязло надолу и се е смъкнало?Има ли някакви признаци,по които и с просто око да се разбере?Гледам си корема,ама до никаде не стигам WinkИма доктори,които само като те погледнат и казват-до няколко дни ще родиш...или... няма да е скоро,а на мен никой нищо не ми казва Wink
Виж целия пост
# 1
Ами аз лично около седмица преди да родя усетих, че дишам по-леко, коремът явно беше се смъкнал, защото не ми притискаше диафрагмата. А и мъжът ми все ми повтаряше, че ми е "паднал" коремът. Но при всеки е различно - може дастане и часове преди раждането!
Виж целия пост
# 2
Точно така.Някои си ходят със смъкнат корем две седмици, при други бебето слиза непосредствено преди да излезе.Много е индивидуално!
Виж целия пост
# 3
Доколкото разбирам щом не мога да дишам,значи все още притиска диафрагмата и не се е смъкнал?
Виж целия пост
# 4
Аха smile3521
Виж целия пост
# 5
Ех, жалко smile3518 Последните дни се издържат най-трудно smile3512
Виж целия пост
# 6
Моето бебе явно се е смъкнало малко, защото от седмица нямам пристъпи на задушаване, каквито имах преди всеки ден, но външно не си личи. Даже хората ми викат - леле, колко ти е високо корема, няма да е скоро...
Виж целия пост
# 7
Дано да е по-бързо AQ.Ще те стискам палци Simple SmileАз пък не мога да дишам от 3 седмици,като нощите са най-тежки.Дано поне да не пренося baby_neutral
Виж целия пост
# 8
преди 3 седмици обиколката на "талията" ми беше 110, а сега е 106! тъй като очевадно не съм отслабнала, лекарката ми каза, че това е защото бебчо се е смъкнал, но аз пак си се задушавам и ми става лошо, ако хапна повече!
Виж целия пост
# 9
Може и въобще да не разбереш... Grinning!
Виж целия пост
# 10
Може и въобще да не разбереш... Grinning!

Така е, до самото раждане мислех, че коремът ми стърчи напред, но трябва да се е бил смъкнал, иначе как щях да родя newsm78
Виж целия пост
# 11
Успех на всички смъкнати и несмъкнати коремчета! И аз само се молех да не я пренося, защото вече не издържах - тя взе че ми направи услуга, роди се цели 17 дни по-рано.

Благодаря ти, беба! smile3504  love001 smile3504
Виж целия пост
# 12
Ами на мен видимо не ми се беше смъкнал корема, но 1 седмица преди да родя ми казаха, че бебо е слязал надолу. Въпреки че имах 1 месец до термина.
Виж целия пост
# 13
Аз имах огромен корем, но през цялата бременност като погледнех надолу си виждах пъпа. Накрая вече го изгубих от поглед и бях убедена, че се е смъкнал. Може да няма връзка но аз така си реших. Grinning
Виж целия пост
# 14
Моят се беше смъкнал сигурно месец преди да родя. Дори бебето си беше "заело позиция", фиксирана му беше глвичката както казват и ми беше прещипало някакъв нерв към крака. Беше много гадно и ме беше страх да не се роди 1 месец преди термина. Доктора каза, че не е  задължително щом се фиксира главичката веднага да се роди. Роди се само 5 дена по-рано.
Сега с второто корема ми е ужасно ниско и ме рита долу в срамната кост - незнам дали така се казва, ама съвсем ниско ме рита. Казват ч
е вторите се носят по-ниско.
Леко раждане желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия