Хапче за спиране на кърма?

  • 852
  • 7
Бихте ли ми казали какъв медикамент може да се вземе ,за да си спра кърмата, поради мои съображения? И разбира се да няма последствия от това. Пишете майки с опит. Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Това ми звучи като "боли ме глава, какъв аналгетик да пия...вие какъв пиете?" newsm78
Медикаментите за спиране на кърма бива да се назначат от гинеколога ти, който да ти следи състоянието. Peace
Виж целия пост
# 2
и аз така мисля,най добре се посъветвай с лекар.Все пак лекарства от този род не мисля че са безобидни и едва ли се отпускат без рецепта. Thinking
Виж целия пост
# 3
Този въпрос го задай на гинеколога си. Снаха ми самоволно си спира кърмата с хапчета и си навлече страшни проблеми. Гърдите и стахаха на бучки и 2 години след това не можеше да се оправи. Има достатъчно статии тук за постепенно отбиване, защо не пробваш този метод?
Виж целия пост
# 4
Подкрепям всички мнения до момента, но ако искаш име на лекарство: Бромокриптин.
Виж целия пост
# 5
Отидох в аптеката и си купих каквото имаха в момента.Не помня името.Нямах никакви проблеми
Виж целия пост
# 6
Хапчетата за спиране на кърма са Достинекс ,Бромокрептин и Парлодел(вече,не го внасят).Аз личмо използвах Достинекс две хапчета за два дни по половинка сутрин и вечер.Но задължително се консултирай с лекар!
Виж целия пост
# 7
Бромоклиптин.Но от него се чустваш много зле.Аз дори припадах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия