Носите ли вече по-голям номер обувки?

  • 2 662
  • 36
Не знам дали и на някой друг му се е случвало, но на мен май ми пораснаха краката през бременността Embarassed Rolling Eyes Преди носех 36-ти или 37-ми номер, а сега всички стари обувки са за изхвърляне - пръстите ми опират отпред, петите ми стърчат отзад. С две думи, новите ми обувк са поне 38-ми номер.
Ехххх, къде ми отиде финото малко краче Blush Grinning
Виж целия пост
# 1
От 36-ти, сега съм 38-ми, но се надявам след като родя да си върна теглото от преди първата бременност и тогава  да реша дали да изхвърлям обувки  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И при мен така се получи,сега нося с два номера по-големи обувки #Crazy
Виж целия пост
# 3
Лелеее, ама задължително ли порастват краката или е само при някои?  newsm09 Според мен краката стават по- големи по време на бременността вследствие на отоците, ама не знаех, че остават така и след раждането... newsm78
Виж целия пост
# 4
Не знам дали и на някой друг му се е случвало, но на мен май ми пораснаха краката през бременността Embarassed Rolling Eyes
Не, това не ми се случи, но пък бе за сметка на килограмите (+27), с 10 от които все още се боря #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Ужас! Тая бременност що поражения носи не е истина, то едно ли са, две ли са,ако не ти се случи едно, ще ти се случи друго, второ, трето, пето... ooooh! Да видим на мен какво ще ми се падне!  smile3516
Виж целия пост
# 6
Преди да родя дъщеря си носех 36 номер (даже понякога и 35)! После ми порастна до 37 номер  Close. Със сина ми не засякох нов растеж  Thinking , но след дъщеря ми ми падна напречния свод на левия крак и затова сега си купувам 38 номер, за да не ми притиска и да ме боли. Понякога все още си ми стават 37-ми номер Simple Smile, но минах основно на чехли  Flutter
Виж целия пост
# 7
И аз съм точно като Шани, сега съм на 37ми.

Жената на Бранд точно на това се надява, защото в момента с нейния малък крак не може да си намери обувки, пазарува в детските магазини.
Виж целия пост
# 8
И моят крак порасна. От 37 минах на 38 номер обувки.
Виж целия пост
# 9
И моите пораснаха  Sad, от 36 на 38  Embarassed.
Виж целия пост
# 10
И при мен така се получи,сега нося с два номера по-големи обувки #Crazy
И аз така  Sick
Ако родя още едно и ще трябва на мъжкия щанд да ходя #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 11
И на мен след втората бременност му порастна кракът. Преди носех 36 номер обувки, сега 37.
Виж целия пост
# 12
Само някои от старитеобувки не ми стават, други пък ми стават, но като цяло и аз имам чувството, че ми е порастнал крака.
Това ми напомня на 1 бивш съсед се как оплакваше на тате - Вика "Вилмето (жена му) пак е бременна. След първото напълня 20 кг. и от 39 започна да носи 41 № обувки, какво ли ще е сега ????"  Shocked Mr. Green Shocked  
Виж целия пост
# 13
Не са мръднали и с милиметър. В 37 г.с. съм. Качила съм досега 16 кг. Не ми се и подуват грам краката. Незнам дали от това зависи.
Виж целия пост
# 14
Само някои от старитеобувки не ми стават, други пък ми стават, но като цяло и аз имам чувството, че ми е порастнал крака.
Преди бременността носех 36. Като родих нито една обувка не ми ставаше. Две-три години носех 37. Сега пак нося 36 Laughing Laughing Но определено леко ми се е разширил крака
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия