Трансплантация на костен мозък

  • 5 591
  • 8
Има ли някой който да познава възрасни или деца на който са направили транслантация на костен мозък при левкимия в България при Бобев или в чужбина ?????????????
Моля ви пишете ми !!!!!!!!!!!!Н Embarassed Embarassed Embarassed EmbarassedНЕЗНАМ КОЙ ПЪТ ДА ПОЕМА
Виж целия пост
# 1
Не знам за трансплантирани в БГ,но за чужбина да.
Няколко деца от http://www.save-darina.org/ бяха на лечение в различни страни.
Питай там на горещия телефон.Можеш и да видиш координати на клиники.
Успех Peace
Виж целия пост
# 2
Има една тема тук .Казваше се -лечение в чужбина.Там една майка е дала координати на клиника в израел
където са помогнали на детенцето точно с онкологичен проблем.Свързването може да бъде на руски език.
Тук транпл на костен мозък май  нещо мина като стволови клетки и ако си спомняте скандала....-преустановена е.
Все пак трябва лично да получите информация от клиниките които са я правили.Не съм сигурна но едната е
Св. Иван Рилски.
Успех ви желая от все сърце!
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви !Имам адрези но ме изтрах незнам къде е най-добре и затова търся хора с моя проблем .Защото само хора със сходни проблеми си помагат Парите за чужбина ги нямам и незнам как да ги събера придлагат при Бобев а незнам дали изобщо има успешни операций!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 4
tedi15,можеш да питаш и тук: http://www.koleda365.org./
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви !Имам адрези но ме изтрах незнам къде е най-добре и затова търся хора с моя проблем .Защото само хора със сходни проблеми си помагат Парите за чужбина ги нямам и незнам как да ги събера придлагат при Бобев а незнам дали изобщо има успешни операций!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed
Ох,Теди не знам какво да те посъветвам Sad
Свържи се,ако искаш с някой от "Спаси дари на ..."При тях имаше доста деца със левкемия те имат много инфо.Просто поговори с тях за вариантите и прецени.Ако се наложи да се събират пари те могат и с това да ти помогнат.За детенце ли става въпрос или за възрастен?
Моята дъщеря лекуваме в Израел.Тя е с туморна,макар и доброкачествен с много усложнения.Така,че  разбирам в колко трудно положение си Praynig
Виж целия пост
# 6
Mari^ Доволна ли си от Изрел Става въпрос за съпруга ми на 38 г и сина ми е генитично заболяване Мускулна Дистрофия Идвамата ми са болни напрово незнам как мога да ги спася .В това положение в което се намирам и на нняй големия си враг него пожелавам
Виж целия пост
# 7
Теди,ти от Добрич ли си?
Аз май те познавам задочно от Красимира Обретенова.
Много съжалявам за това което преживяваш SadМоля се на господ да е с теб и да помогне на семейството ти Praynig
Доволна съм от Израел.Определено направиха това,което  в БГ не можаха.За съжаление още сме далече от крайния резултат,но при нас нещата са много сложни.
До колкото знам специализирана болница за трансплантация  е Хадаса,не съм била там.
Тези дни ще потърся малко повече инфо и ще ти пиша.
Виж целия пост
# 8
Mari^ Имам този адрес в Хадаса и подържям връзка с тях .Тяхната сума е най-малка около 80-100 хел евро .Чакам окончателната сума .От Добрич съм .Ти си ми отговаряла мнго пъти може когато бях е36 или можеби за винетките Благодаря за пожеланията .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия