Детските кътове в заведенията?

  • 565
  • 5
Здравейте, искам да стане нещо като анкета. Интересува ме когато е студено и не е за излизане навън ползвате ли детски кътове в заведения? Ей така да си поиграят малко децата да не са забити цял ден вкъщи.
Ако имате такова заведение в близост до вкъщи бихте ли го ползвали често?
И колко сте склонни да плащате за час за престой в детски кът?
Благодаря предварително на тези които ще ми отговорят  Grinning
Виж целия пост
# 1
Под заведение с детски кът имаш предвид ресторант, пицария или друго подобно място с отделено за целта помещение, където да играят децата ли?
Ако е това бих го ползвала, когато ми се иска да отида да обядвам или вечерям с приятели навън, за да може детето ми като се наяде и да поиграе. Тогава съответно като клиента на заведението не бих дала допълнителни пари за детски кът.
Ако става въпрос за детски център не бих го ползвала често, особено през зимата /не ме блазни мисълта за много скупчени на едно място деца доста, от които ще са болни със сигурност/. Цената за час, която бих дала е максимум 5 лева, но ако наистина си заслужава. Иначе около 3 лв. на час е приемлива сума.
Виж целия пост
# 2
Имах впредвид първото. Заведение - сладкарница примерно с място за игра за деца. Място където да водиш детето когато навън е студено, а майките да си пият кафенцето докато децата играят. Това със скупчването на деца не бях го помислила Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ако искам да съчетая среща с приятели и забавление за детето, бих ползвала. И бих платила, стига да има хора, които наистина да гледат децата, а не да вземат парите и после да не знаят кой какво и защо. 3-5 лв е нормално, като зависи от площ, играчки, брой персонал.
Ще се въздържа обаче, ако е задимено кафене с детско ъгълче или пък място, където има прекалено много деца и се сяда само за по кафе.
Виж целия пост
# 4
Да,обичме да посещаваме заведения детски кът,а детето направо обожава(особено сега когато е студено и няма много начини за забавление извън къщи).Не всяко заведение отговаря на критериите ни,докато намерим подходящото обиколихме няколко такива.Сега посещаваме само едно,далече е от вкъщи(но това не е проблем Wink.Цената е 3лв за половин час.

Имах впредвид........ Заведение - сладкарница примерно с място за игра за деца......
Такова място в нашия град няма,където не се пуши Tired,затова предпочитаме детски център Peace
Виж целия пост
# 5
7. ...
Забранено е недоговореното провеждане на проучвания (социологически, маркетингови и др.). При желание за провеждане на некомерсиални проучвания, моля, свържете с … 85;ас. За провеждане на комерсиални, маркетингови, рекламни, политически проучвания - обръщайте се към НетИнфо АД.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия