коментари за продуктите от РОЙБОС

  • 2 076
  • 6
здравейте мамчета някой запален ли е по продукти включително и чай от ройбос аз от скоро се запалих и си купих чай също така козметика но още не съм започнала да я използвам кажете ми ако имате повече информация за тези продукти на ЛЕЧИТЕЛ
Виж целия пост
# 1
моя съпруг редовно си купува такъв чай и много му харесва! аз лично не намирам нищо кой-знае какво в него (в чая)! за мен си е чай и толкоз! ако ти имаш някакви наблюдения относно чая може да ми пишеш! за козметика не съм чувала, защото живея в малък провинциален град
Виж целия пост
# 2
освен, че много пиех чай от Ройбос вчера си купих и 2 крема за лице и един за около очи с чай ройбос.  Много добре ми понася засега на кожата
Виж целия пост
# 3
Чакай да минат 4 дена и тогава ще разбереш дали ти понася на лицето.
Виж целия пост
# 4
Пия чая вече няколко години. Той е идеален антиоксидант.
За лятото е приятен охладен с парче лимон - нещо като Нестии се получава, но къде-къде по-зздравословно Simple Smile

Откакто пуснаха кремовете с Ройбос ползвам и тях - и дневния и нощния. От почти всички други марки кремове очите ми се насълзяваха. Засега такъв негативен резултат от ройбоса няма, напротив, понася се много добре.....
Виж целия пост
# 5
Aз само веднъж съм си вземала продукт от Ройбос- млякото за почистване на лице. Wink
И то не за друго-ами ми хареса, че беше с помпичка. Аз много обичам така.
Е, да ама ми беше много гъсто и тежко на лицето това мляко и някак си не свикнах с него и го подарих.
Иначе беше със страхотен аромат на липа и роза. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Пия чая вече няколко години. Той е идеален антиоксидант.
За лятото е приятен охладен с парче лимон - нещо като Нестии се получава, но къде-къде по-зздравословно Simple Smile

Откакто пуснаха кремовете с Ройбос ползвам и тях - и дневния и нощния. От почти всички други марки кремове очите ми се насълзяваха. Засега такъв негативен резултат от ройбоса няма, напротив, понася се много добре.....

Кажи откъде си купуваш кремовете, моят дневен тъкмо свършва. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия