Работа на пасажерски кораб [Канада]

  • 9 039
  • 9
Здравейте мили мами! Simple Smile Моят въпрос е ..малко не на място може би ..но нали знаете - човек докато не пробва и не попита  - не става нищо ново Simple Smile Та към темата..Живея в Канада - Мисисага ..от скоро ми се върти идеята за работа на пасажерски кораб ..знам още от България как стоят нещата с този вид работа..но все пак не съм в Бг  и съответно тук нещата са коренно различни..ако някой знае нещо по въпроса [ независимо какво ] - ще се радвам да го сподели !
 
 Благодаря предварително ! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
За какво ти е мнение, след като сама казваш.че работите там са коренно различни? Кажи ти какви са разликите.
Виж целия пост
# 2
Не ми трябва мнение а информация по темата Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Имам чуството че в този форум едва ли ще намериш подобна информация. Предполагам че става вьпрос за тези кораби, които правят круйзи за по 2-3 седмици. Да си призная, така като времето става все по студено, и на мен ми иде да си грабна шапката и да отида да работя такава работа. Хич няма да ми е зле да се клатушкам над вьлните на карибските морета, само пусто да не ме гонеше морската болест.
Виж целия пост
# 4
 а такааа и аз съм в канада в момента,хем живея тук хем не Simple Smile чакам си гражданството и се прибирам у българско,та аз съм в торонто,питаха ме за подобна информация,но мисля че наистина форума няма да помогне по скоро google ще е от полза
Виж целия пост
# 5
мм може и така да е..но знам ли..има шанс някоя мама да знае нещо по въпроса ..може тя самата да е работила нещо такова или познат..и тн...трябва да питам за да съм спокойна ,че съм опитала Simple Smile
Виж целия пост
# 6
тук
има инфо,само че за кораби  от САЩ,от Канада не съм чувала да има,знам че ходят и до Аляска...
Дори и в САЩ,пак може да се кандидаства де...От Бг кандидастват с посредници(агенции).
Прегледай повече теми,може и да питаш в алл.бг,там има много хора работили на пасажери.
Последните години обаче,заради ниският долар,не искат да се качват много хора.Там е затворена система,
и си кажи речи нон стоп на работа.Не знам с каква квалификация си,но предпочитанията са за сервитьори(заради бакшиша).
В началото почваш като помощник сервитьор обаче...
 Договорите са за около 9месеца,след това има почивка 1-2 месеца,ако компанията те хареса,викат те пак.
От познати знам,че 1вият курс винги е слаб,докато се ориентираш в обстановката.
Това се сещам за сега.... newsm78
Виж целия пост
# 7
Какво точно те интересува за пасажерските кораби? Няма значение дали си от Бг или от Канада,важното е с коя компания работиш. За канадски компании не съм се интересувала, но аз съм работила за американска компания. Кандидатстваш за работа и ако те одобрят отиваш да работиш. Ти за каква позиция искаш да кандидатстваш? За мене лично това е един от наи-приятните периоди- парти нон-стоп и в същото  време възможност да спестяваш, защото там храната ти е безплата, наемите на каютите са ниски или нямаш такав, зависи от позицията ,която имаш.Пари общо взето се харчат само на бара ( където всичко е на смешни цени) и по островите пак на бара Laughing  В същото време обикаляш и виждаш свят.Ако си сингъл аз съм за  Peace
Виж целия пост
# 8
Здравейте мили мами! Simple Smile Моят въпрос е ..малко не на място може би ..но нали знаете - човек докато не пробва и не попита  - не става нищо ново Simple Smile Та към темата..Живея в Канада - Мисисага ..от скоро ми се върти идеята за работа на пасажерски кораб ..знам още от България как стоят нещата с този вид работа..но все пак не съм в Бг  и съответно тук нещата са коренно различни..ако някой знае нещо по въпроса [ независимо какво ] - ще се радвам да го сподели !
 
 Благодаря предварително ! Simple Smile


Здравей, ВДД,
Аз съм във Ванкувър и тук доста често има обяви по вестниците за набиране на персонал за пасажерски кораби.Предимно Принцес и Роял Карибиън. Обявите са основно за т. нар. стаф, което ще рече с две думи купон и лайф. Това са продавачи в бутик, фотографи, музиканти, фитнес инструктори..т.н. Работила съм на такива кораби, само че с български агент. От страни като България наемат главно сервитьори, бармани, камериерки, кухненски работници, т.е. това означава яко гърбене и не винаги много добре заплатено/изключвам позициите, на които се получават бакшиши/. Не казвам, че български агент не може да те уреди на добра позиция, но това става рядко. Та значи, по темата...Има няколко агенции за набиране на персонал от Канада. Moжеш да погледнеш тук http://www.cruiselinesjobs.com/eng/recruitment/canada/
Или пък ако случайно попадна на някоя от обявите по вестниците, за които ти говорих по-рано, мога да ти изпратя лично съобщение.
Айде със здраве
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти много сега ще разгледам сайта ! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия