ЗИМАТА ДОЙДЕ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТЧЕТА ЩЕ ДОНЕСЕ (17.11-23.11.)

  • 10 545
  • 260
Добро утро.мили момичета!
Пускам тази темичка с много добри чувства към всички Вас!Надявам се да донесе много късмет! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Добро утро! Hug
Честита нова темичка и нова седмичка!  bouquet
Много положителни тестчета и положителни емоции за всички! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 2
Привет и от мен! Пожелавам на всички нечакащи изпълнена с положителни тестчета седмица на, а на ловуващите - успешен улов!!! Много прегръдки и положителни емоции!  Hug Hug Hug

Аз днес започнах тестовете за овулация и ми се показаха две чертички, втората леко по-бледа от контролната. Тия дни май много кекс ще правим с мъжо....  Blush Blush Blush
Виж целия пост
# 3
Здравейте! Много положителни тестчета и от мен! Ние все още се пазим, но се надявам скоро да започнем опитите. Сутринта синът ми заяви, че искал и братче и сестриче... така че задачата е тежка.
Виж целия пост
# 4
Добро утро мацки
Иринка страхотна темичка  Peace
на всички който ще ловуват стискам палци да  го хванат яйцето fertilization
а на другите  EFP да ги видят
УСПЕХ НА ВСИЧКИ
Виж целия пост
# 5
Здравейте, дами!
До преди малко надничах дали някой не е пуснал седмична, но тя все липсваше. Реших , че ще пропуснем тази седмица, но ... има сериозни хора, както се оказа. Докато надничах в другите подфоруми и в един момент...хоп!!!...седмична темичка!
Много късмет да донесе за всички ни и само положителни тестове, били те за ову или за бременност!
Виж целия пост
# 6
Добро утро момичета   bouquet Ирина благодаря за темичката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пожелавам ви седмица изпълнена с радостни новини и положителни тестчета  Praynig Heart Eyes
Надявам се да си  отпочинахте уикенда, че новата седмица започва с пълна пара  Flutter
Карамел  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
И ако ми позволите да поканя всички мацки от Варна в ето тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347271.0

Много целувки и ви пожелавам страхотен ден   bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Добро утро на всички !!!
Пак съм в дупка и няколко седмици ви чета ,ама съм решила да влизам в пътя ,че май много често взеха да ми потъват гемиите...  Rolling Eyes
В последно време ме преследват едни сънища...и съм решила в неделя да отида на църква в Бачковския манастир.По някакво чисто съвпадение на 23.11. Нечакам лелката ,а и това е датата,на която забременях преди две години...Дано е на късмет  Praynig Praynig Praynig
Ще се помоля пред Чудотворната икона за всички ни!  Hug
Виж целия пост
# 8
здравейте и от мен
 успешна да е новата ни темичка Hug и много много положителни тестчета да има
anetka_ta помоли се за всички нас  Praynig Praynig Praynig и не си вкарвай гадните бръмбари в главата. гони ги надалеч от теб  Hug
лелката си замина и при нас започва пак улова.  Praynig този месец да успеем. започвам и мерене на БТ.
приятен ден Hug
Виж целия пост
# 9
здравете мацки. аз си дочаках лелката, но ще стискам палци за всички които не я чакат.антка_та май ще имаме нужда от по една свещичка.Някой няма ли да почерпи по кафе?приятна седмица на всички и много EFP
Виж целия пост
# 10
Здравейте и от мен. Да ни е честита темичката и много радост да ни донесе Hug
desitalee , два дена трябва да наблегнете на кекса : Crazy
Аурора , дано скоро зарадвате мъничето с братче или сестриче Hug
 Hug
anetka_ta , недей така. Без отчаяние Heart Eyes Знам,че звучи тривиално, но прави неща , които ти харесват и ти доставят удовоствие. ЩЕ се почувстваш по-добре Hug
Лек ден и усмихната седмица на всички! Heart Eyes Heart Eyes
Ето и кафенце, дано Хера не ми се скара Wink
Виж целия пост
# 11
Добро утро, момичета   bouquet Весела и спорна седмица, с много +++++ тестчета.
Аз в миналата тема повдигнах темата за ПКЯ, знам че тук не е "проблемното", обаче виждам, че диагнозата е позната и на други. Излезнаха ми хормоните, за мен изглеждат добре ЛХ/ФСХ - 1 към 1, тестостерон съвсем леко завишен, което ми е странно, защото преди 6 месеца беше в средата на референтните граници и идея си нямам от какво се повишава (нямам белези като повишено окосмяване). TSH ми е добре също.
P.S. То е ясно, че с тази диагноза се живее, въпросът е да се бременее  Wink
Виж целия пост
# 12
Добро утро,а то станало вече ден  Mr. Green
Миналата седмица имаше хубави новини  и тази да бъде така.Само за плюсове да докладвате  Hug
Аз съм с лелка,глава ме боли,корем ми тежи,едвам гледам на работа.Така ми се иска да ходя да си легна и да мързелувам под завивките. Crazy
Виж целия пост
# 13
Irina Boneva, благодаря за страхотната темичка!!!  Hug

И за добро начало на седмицата, а и за да оправдаем името на темата, аз ще съм първата похвалила се с +++++++ тест!!!!! Simple Smile

Момичета, пожелавам ви бързо да се случи и на всяка една от вас чудото, не мога да ви опиша колко съм щастлива (тъй като ник-а ми е 'една от нас', няма как да не се похвалите скоро с мойта новина и останалите, та все да сме си от един отбор  Hug )

Е та това е, успешна седмица ви пожелавам и ако може стискайте ми палци към края на седмицата ще ми е първият преглед! Дано всичко да е наред  Praynig
Виж целия пост
# 14
Честито!  bouquet
Желая ти много лека бременност и най-важното - здраво бебче на финала!
Много да се пазиш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия