Слуз в акото

  • 614
  • 6
Мамчета, какво се има впредвид като се говори за слуз в акитата. от извесно време в акото на Виктория се появяват някакви малки черни "нещица", леко като че ли слузести. незнам мога ли да го определя като слуз. Случвало ли ви се е нещо подобно?
Виж целия пост
# 1
Много често ни се случва, дори и да не е рядко акото. При нас слузта прилича на сополки - и на вид, и на цвят. Рязко се оцветява по-друг начин, ако бебо е ял нещо по-цветничко,  напр.пюре със спанак.
При наличие на слуз е добре да се потърси лекарски съвет.
Да сте здрави!
Виж целия пост
# 2
Извинявай, не "рязко", а "рядко" се оцветяват.
Виж целия пост
# 3
А дали е нормално понякога да има подобна слуз, или винаги наличието на слуз е признак на някакъв проблем? Sad
Виж целия пост
# 4
Доколкото зная при малките деца го приемат за не толкова голям проблем, защото стомахчетата им още са много чувствителни и се раздразват от някои храни. Не си ли забелязала дали се случва при някоя храна. Може също и ако е болничко детето, напр. ако има сополки, те преминават направо в акото. На нас така ни казваха отначало като бебчо беше на 1-2 месеца.
Виж целия пост
# 5
Прегледай тези теми:
Пак за акането
Зелени изпражнения
Пак въпрос за акото
Проблеми с акането
Има ли повод за притеснение?
и т.н. има още много теми. Ако в тези не намериш достатъчно информация, напиши "слуз" в търсачката и ще ти излязат 5 страници с теми по въпроса.
Виж целия пост
# 6
Незнам дали е от храната, тя вече си хапва почти всичко, и ми е трудно да преценя ако е от дадена храна. и друг път се е случвало да има "такова нещо" в акото си. Определено е нещо слузесто, но са много малки парченца. Наскоро прекарахме бактериална инфекция на гърлото. Но такава слуз се е появява и преди, а тя досега не е боледувала. В понеделник сме на консултация, но това мира не ми дава и понеделник ми се вижда твърде далеч
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия