моля за съвет (от кого да си взема направление? )

  • 1 276
  • 22
здравейте може би темата ми не е за тук но искам да попитам следното
престои ми раждане и мисля да отида в сливен да раждам в Ева но съм от бургас
термина ми е на 14 януари и сега тази седмица ще ходя да се уговоря с някои лекар за секцио по мое желание
та въпроса ми е от кои да си взема направление за прегледа когато отида сега -личната лекарка или аг която ми следи бременноста?
не става въпрос за направление за раждане а за направление за преглед ?
благодарско
Виж целия пост
# 1
Според мен се взима направление от личната, с което можеш да отидеш където искаш на преглед.
Виж целия пост
# 2
благодаря ти за бързия отговор
много си мила Simple Smile newsm51
Виж целия пост
# 3
За всеки случай питай личната, да не би нещо да съм се объркала.
Виж целия пост
# 4
мерси мерси много
ще питам личната  лекарка все пак
защото тази седмица мисля да отида вече да се уговоря с лекаря който ще ми прави секциото и нали те преглеждат
та да не си плащам затова ми е направление
Виж целия пост
# 5
И аз мисля,че от личната.
Виж целия пост
# 6
От личния мисля  Thinking
Виж целия пост
# 7
Ох, то с тия направления е една "мисия невъзможна".  #Crazy Личната може и да ти откаже, защото си на ЖК и генеколог ти следи бременноста, а за смяна на генеколога незнам дали не е вече късно? Сещам се за др.варянт, лекаря от ЖК да ти даде направление за консултация с друг колега. Ама знам ли дали ще стане и как ще се приеме  newsm78. Пробвай все пак, за да си спестиш до колкото е възможно някои разходи, че с това секцио по твое желание. Незнам как ще ти се получат нещата???
Виж целия пост
# 8
Говори с личната си лекарка, защото тя нали веднъж ти е дала направление за избор на гинеколог за ЖК.Има право да ти даде за смяна на лекаря ако желаеш да го сменяш, но за преглед не съм сигурна, че ще може.
Но ти най-добре си я попитай, тя ще знае (личната лекарка). Peace
Виж целия пост
# 9
 Simple Smile


Виж целия пост
# 10
Щом си решила да раждаш секцио по желание не ти е нужно направление , просто отиваш в избраната от теб клиника плащаш и те преглеждат Peace
Виж целия пост
# 11
Тя иска направление за да не плаща.
Виж целия пост
# 12
Направлението се взима от гинеколога,който ти следи бременността
Виж целия пост
# 13
Тя иска направление за да не плаща.
Ще плати 1000 лв за секцио по желание,а за 20-30-50лв за преглед се търсят пролуки.... Joy
Виж целия пост
# 14
мисля, че от гинеколога
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия