Познайте къде е правена снимката - 2-ра част

  • 47 021
  • 1 371
Новата тема

Ето и едно предложение за разпознаване:

№ 1


И още една от същия град:



Владивосток, Русия

Факти: 2/3 от кварталите на града са толкова замърсени, че животът в тях се определя като "хазарт със здравето".
             В града е роден Юл Бринер
             Първата гимназия в града е открита през 1899, а трамваи имат от 1908.
             Градът е основан като военоморски преден пост под това си име през 1859.
Виж целия пост
# 1
Моята дестинация е трудна, така че давайте и снимки - да става играта!

Виж целия пост
# 2
Снимка ще кача малко по-късно, а InaDot - нещо England ли е това?
Виж целия пост
# 3
Снимка ще кача малко по-късно, а InaDot - нещо England ли е това?

Има общо с Англия, но е доста далече от Острова
Виж целия пост
# 4
Ето нещо от мен:
Снимка 2


Момбаса, Кения
Виж целия пост
# 5
beca, Кения , Момбаса

Разкажи какво е
Виж целия пост
# 6
Арброут в Англия?

сега видях, че не е в Англия. Да не е в Ирландия или Скандинавия? Или в Шотландия?
Виж целия пост
# 7
предложение:
Нека да слагаме номер на снимките. Така ще е по-лесно, че иначе става голяма каша. Ако са две от едно и също място с жокер, то да бъдат 1, 1а,1б и т.н.
Виж целия пост
# 8
да номерирането на снимките е доста добра идея... и ако може да не се пускат по 20 снимки и да не знам кое е познато, кое не е ...  Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 9
Арброут в Англия?

сега видях, че не е в Англия. Да не е в Ирландия или Скандинавия? Или в Шотландия?

Общото не е острова , държавата или континента.  Laughing Имах предвид един доста богат бизнесмен, който е известен да се мярка и в двата региона.
Виж целия пост
# 10
да номерирането на снимките е доста добра идея... и ако може да не се пускат по 20 снимки и да не знам кое е познато, кое не е ...  Rolling Eyes Praynig
И на мен ми се иска така да стане Wink
Виж целия пост
# 11
InaDot - остров Сейнт Бартс? ....или Сардиния??? newsm78  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
InaDot - остров Сейнт Бартс? ....или Сардиния??? newsm78  Mr. Green

Ами не. В обратна посока е. Регионът около този град е бил също "курорт", но освен за богати, основно за за  друга прослойка  Mr. Green.
Виж целия пост
# 13
Арброут в Англия?

сега видях, че не е в Англия. Да не е в Ирландия или Скандинавия? Или в Шотландия?



Общото не е острова , държавата или континента.  Laughing Имах предвид един доста богат бизнесмен, който е известен да се мярка и в двата региона.

Този бизнесмен да не е руснак случайно?
Виж целия пост
# 14
Много ми прилича на Солун, била съм там - същото площадче с магазинчета, морето, пристанището....пейките, фонтаните...ако е съвпадение е едно към едно.... Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия