Какво искат да си носим за родилното в Стара Загора?

  • 7 255
  • 11
здравейте на всички раждали в АГ Стара Загора много ще се радвам ако ми отгорите на въпроса.Също така ви моля да си кажете мнението за родилния дом предварително ви благодаря  Heart Eyes smile3522
Виж целия пост
# 1
Не знам какво искат в момента, рожбе, не съм раждала от 15 години, ама гледай да не си забравиш корема у вас!  Laughing
Леко и бързо раждане ти желая!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Кеш предполагам, какво друго.
Успех и от мен
Виж целия пост
# 3
здравейте на всички раждали в АГ Стара Загора много ще се радвам ако ми отгорите на въпроса.Също така ви моля да си кажете мнението за родилния дом предварително ви благодаря  Heart Eyes smile3522

Темата ти не е за Клюкарника. Naughty
Влез в Майки(бъдещи  и настоящи),в подфорума По градове и питай мамите от Стара Загора. Peace
Виж целия пост
# 4
Здравейте на всички майки раждали в АГ - Стара Загора надявам се да ми отговорите на въпроса.Също така бихте ли си написали мнението за родилния дом благодаря предварително
Виж целия пост
# 5
Объркала си подфорума. Списъка за родилното гинекологът ти, който посещаваш за консултация ще ти го напише.
Мнението ми от преди 5 години - ужасни условия , но всичко е добре, когато свършва добре.
Имаш и алтернавтива частната болница вече, аз нямах.
Леко раждане ти желая.   bouquet
Ето ти старозагорската отчетна, питай там каквото искаш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343071.0
Виж целия пост
# 6
За бебето искат памперси,мокри кърпички и две шишенца с обикновен /телешки/биберон.За теб лиглин и всичко което ти е необходимо като жена.
Аз преди 2 години раждах там Banghead,а една докторица от там #2gunfire
Ако не бяха отворили "Ниа Мед" щях да раждам в София.
За нищо на света не се връщам в Държавното АГ.
Един съвет от мен:Отиди да родиш в "Ниа Мед"
Виж целия пост
# 7
Хайде без повече съвети, кой къде да ражда... Споделяйте СВОЯ опит, впечатления, харесвания, недоволства, нехаресвания и прочие неща... Без съвети...!
Всеки има глава на раменете, своя гинеколог и достатъчно разум сам да прецени...

Апропо, списъкът за родилното отделение в Старозагорския АГ комплекс е:

Чехли, нощница, дамски превръзки...
Течен сапун...
Лигнин - 1 пакет...
Термометър...
Абокат...
Памперси - 10 броя...
2 стъклени шишета, 2 биберона (обикновени)...
Направление за родилно отделение...
Изследвания - СПИН, Wass, HbsAG, Кръвна група...
Лична карта...
Мобилен телефон - по желание...

Списъкът е свръх актуален...
Виж целия пост
# 8
Мен също ме интересуват отзиви за държавното АГ, защото се колебая дали да родя там!
Моля, ако имам мами раждали скоро да си кажат мнението.
Иначе аз раждах там преди 5 г. и не смятам, че е било чак ужасно, все пак не е хотел! Доволна съм от екипа, който ми се падна, всичко мина чудесно.... Та не ми се дават пари по частни болници, макар, че мъжа ми настоява, нали плащам осигуровки!
Виж целия пост
# 9
Скъпи бъдещи мами,преди две години,когато аз раждах условията не бяха много добри.По-важно е екипа който работи да е на мястото си.В това отношение смятам че е добре ,поне що се отнася за самото раждане.След това обаче в детското отделение акушерките не са особено любезни.Това дето го пише по дебелите книги,че в родилния дом ще ти покажат как да кърмиш и т.н. не се случва.Лекарите неонатолози са добри, но човек трябва да се въоръжи с търпение за да премине престоя спокойно.  Към списъка с необходимите неща може да се добави спално бельо и поне 2 бр. чаршафи за еднократна употреба,които се продават в аптеките.
Виж целия пост
# 10
Трябва да носиш комплект спално бельо(не е задължително,но ти препоръчвам);тоалетни принадлежности;памперси за бебето;ако можеш вземи дрехи за бебето;ако си секцио-превръзки за раната;2 нощници;всички документи(изследванията,лична карта и картона);1кг.лиглин;дамски превръзки;мокри кърпи поне 3 пакета;течен сапун;термометър;2бр. чехли;помпа за кърма;и 7-8 подлижки за родилки.Мисля,че това е всичко.Дано да сам ти помогнала и успешно раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Много моля отзивите, препоръките и обсъжданията да се "пренесат" към ето тази тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263886.0
Благодаря...!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия