Не ходете в магазин от АдоЯ за вашето бебе на фирма Креми74!!!

  • 2 398
  • 27
Мили майки искам ад ви разкажа за възмущението си от този магазин намира си в Люлин бл.549 срещу маг.Витоша. Собственичката е една дама на средна възраст която си мисли че други магазини няма и че клиентите са й длъжни.Отивайки да пазарувате се сблъсквате със следното нещо доста завишени цени чакани по 15 мин. да си приключи тел.разговори въпросната дама а когато това стане и очаквате да ви се обърне внимание тя просто ви обръща гръб и излиза от магазина тъй като има два един до друг! Присъствах на следното нещо: след дълго чакане от страна на младо семейство да им бъде обърнато внимание- обясниха че идват за едно детско креватче което со запазили по телефона за сумата от 400лв. Госпожата нагло им отговори да креватчето го има но е 410лв. ако искате ако не това е положението!!! Shocked Представяте ли си. Купувачите обясниха че след многократни разговори по телефона цената е била една и съща 400лв. Да ама не ако искате и се обърна на другата страна. Грубо отношение и самонадеяност. Моля ви такива хора нямат място на пазара има толкова много магазини и прекрасно отношение!!! Не ходете там!!!
Виж целия пост
# 1
Много неприятна случка, но да си призная честно съм изненадана, преди живеех близо до магазина,
и винаги бяха много любезни.
И собственичката и едно момче, и една друга жена на средна възраст. Купувала съм дрешки, спално бельо, количка от тях, и редовно детски храни, винаги са ме консултирали и са били вежливи.  newsm78


Виж целия пост
# 2
И аз веднъж се излъгах да вляза в тоя магазин, но точно поради пренебрежителното и нагло отношение на въпросната госпожа, много бързо си излязах. Повече не повторих, разбира се.
Виж целия пост
# 3
Ооо, знам го този магазин, ходих само веднъж точно заради това "любезно" отношение.  Crossing Arms
Мисля, че преди време беше пускана и друга тема по същия въпрос.
Виж целия пост
# 4
Аз съм ходела само веднъж преди 2,5 години да си купя количка и нямах проблеми, беше ми обърнато достатъчно внимание...
Виж целия пост
# 5
Когато се роди малкия реших да пазарувам някои неща от там, но госпожата бързо ме отказа с наглото си държание. Има доста по добри детски магазини в Люлин  Simple Smile.
Виж целия пост
# 6
Когато се роди малкия реших да пазарувам някои неща от там, но госпожата бързо ме отказа с наглото си държание. Има доста по добри детски магазини в Люлин  Simple Smile.
Напълно подкрепям това и подобно на него мнения Peace
Повече никога няма да влезна в този магазин!
Виж целия пост
# 7
Преди 1 час се обадих по телефона да попитам за една количка дали я имат налична! Госпожата изслуша питането ми и с нагъл тон каза :Сега довършвам тук една... По късно АЗ ще ви позвъня!"  Е, един час вече! Дори и да звънне вече ме е загубила като клиент! Намерих си количката в друг магазин!
Виж целия пост
# 8
Мине не мине и се появи някоя тема за този магазин . Негативна разбира се ...  Confused
Въпросната госпожа е много неприятна . Аз даже се чудя как въобще имат още клиенти при положение , че в последно време се отвориха толкова много хубави и големи магазини за деца  Rolling Eyes
Държи се все едно е голяма работа това да имаш смешно магазинче в Люлин ...
Виж целия пост
# 9
Посетих въпросния "магазин" преди няколко месеца. Не коментирам нискокачествената стока, предлагана на смехотворно висока цена( тук визирам бебешките и детските дрешки) Naughty ...но останах потресена от обслужването, което ме върна назад във времето на комунизма...непрофесионално и надменно. Не мога да повярвам, че въпросният магазин още съществува?! Такива хора, като въпросната лелка трябва да минат курс по обучение на обслужването, защото така бизнес не се прави! Naughty
Виж целия пост
# 10
Хайде и аз да се разпиша.
Чела съм доста негативни мнения, имаше и преди подобни теми наистина.
Влязох от любопитство миналата година. Аз мисля, че дрешките са им хубави (имаме подарък на KANZ, а аз купих дрешки тогава на същата фирма). Харесах едно якенце за 50лв., боди за 15лв. и лосионче за 10-на лв. примерно. Платих си, обслужиха ме добре (аз се бях подготвила за фасони), но какво беше учудването ми като се прибрах у дома и установих, че са ми взели 10лв. повече. Много тъпо от моя страна да не сметна по- рано, още повече, че бяха малко неща. Но пък аз рядко се съмнявам, не вярвам, че ме лъжат по магазините  Confused Е, та там изгорях...вече си смятам  Embarassed Това е моят опит във въпросния магазин и аз също се чудя при толкова лоши отзиви, кой пазарува там  newsm78
Виж целия пост
# 11
От всичко споделено до тук се убедих,че не съм единствена с това мнение! Силно се надявам повече хора да прочетат мненията и да забравят за този магазин Stop
Виж целия пост
# 12
И аз не харесвам този магазин точно заради продавачката преди време търсех дъждобран за количката и тя нещо ми се озъби и от тогава не стъпвам в този магазин
Виж целия пост
# 13
АЗ ПЪК СИ НАПАЗАРУВАХ ВСИЧКИ НЕОБХОДИМИ НЕЩА ЗА ДЕТЕТО КАТО СЕ РОДИ ОТ ТАМ И СЪМ  МНОГО ДОВОЛНА
Виж целия пост
# 14
АЗ ПЪК СИ НАПАЗАРУВАХ ВСИЧКИ НЕОБХОДИМИ НЕЩА ЗА ДЕТЕТО КАТО СЕ РОДИ ОТ ТАМ И СЪМ  МНОГО ДОВОЛНА

Да бе, повярвах ти - с тия 28 мнения където имаш за 2 годишно дете /според линийката ти/. И да крещиш /така се приема писането с главни букви във форумския етикет/ , все тая.

Копвам от съседната тема постинга си, защото има две еднакви теми за въпросния магазин:
Цитат
Личен бойкот от мен има магазин от "А до Я" в ЖК Люлин, София, поради следната случка:
Мъжо направил неква "далавера", взел сума около 300 лева и решава инцидентно да ме води да пазаруваме за малкия. Измъква ме от вкъщи по непретенциозен анцунг и с прическа "кукуригу" и се запътваме към въпросния магазин. Събота, към 17 часа. Спираме пред магазина, мъжо се изважда от джобовете, щото получава нервна криза от моите пазари. Пристъпвам прага на въпросния шоп с една крачка  навътре и ме посреща една баба, явно във вечна менопауза, с думите :
"Не можете да влизате".
Виждам, че има две бременни жени, които обикалят и отговарям :" Да, но вътре има клиенти на магазина, явно е не е затворен, защо не мога да влизам? Просто ще разгледам, ОК?"
Бабата продължава: "Край, не може. Имам тези две бременни да оправя и това е. С другата продавачка сме се заели със тях, нямаме трети човек, който да ви следи!".
Излязох си и обясних на туй същество, че и да иска повече няма да стъпя в магазина, камо ли да си оставя парите там /нищо че се славят като единствените вносители на "KANZ", има и други марки детски дрехи със същото качество и цена/.

Дано въпросната дама или синът й четат тук, да разберат, че така търговия не се прави.
Аз лично харесвам Премама - винаги са любезни момичетата, независимо дали само гледаш, дали ще купиш нещо за 10 или 100 лева. Извинете скритата реклама, но споделям мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия