Как да смъкна минус 1ви диоптър

  • 3 773
  • 8
Току що пак си загубих лещата и ми писна постоянно да давам пари за тях.А не искам и няма да нося очила.
Бях чувала че някакво момиче всеки ден рязала по нз си колко кила лук ии така смъкнала диоптъра си на половина.Вярно ли е това или са само измислици?Вие знаете ли някакъв начин  Cry
Виж целия пост
# 1
Е не съм чула за някакъв начин. ))) Но ако ти се пробват бабини рецепти - давай. )))

Аз не виждам защо носиш лещи при един диоптър, но ти си преценяваш. Сложих очила за постоянно при 4диоптъра, дотогава не ми пречеше. Сега съм с много по-висок диоптър и съм с лещи.
А и ако са поставени правилно не виждам как ще паднат.
Виж целия пост
# 2
с операция, иначе не знам как. аз от -1 съм постоянно с очила, сега съм повече, де.
Виж целия пост
# 3
има някакви упранения, при постоянство се маха диоптъра Peace

не помня на кой бяха обаче newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз съм с -1.75, но не нося нито очила, нито лещи.  Rolling Eyes  Ако започна да шофирам някой ден, бих носила очила.
Имам една книга "Метод на Бейтс за подобряване на зрението без очила" - с упражнения, но не съм правила нищо все още, дано някой ден намеря постоянство и воля да опитам. На Норбеков също има книги и курсове, той се базира на същия метод, доколкото знам. Идеята е да се научиш да отпускаш очните мускули, защото напрягането е много вредно. Успех.  Peace
Виж целия пост
# 5
На сина ми откриха астигматизъм с -1,0 диоптър. Ще носи очила, като поне 2ч. дневно ще закриваме здравото око. Ще кажа след време какъв е ефектът.
Виж целия пост
# 6
Операция  Peace Чрез упражнения,ако диоптърът е не повече от 1. В противен случай,колкото воля и постояннство да се приложат,ефектът ще е няколко десети. А при диоптър 3 например това е абсолютно незадоволителен резултат. Аз вече 7 години редувам лещи с очила. Успех!
Виж целия пост
# 7
Че аз съм минус 4ри не нося, освен това съм с астигматизъм, само когато гледам телевизия, защото не виждам буквите.Трябва да се прави упражнение на акомодацията и от време на врема погледа да се отправя в далечината.
Виж целия пост
# 8
отдавна съм се примерила със слабото си зрение ,ползвам лещи от 14 годишна и на мен е писвало от тях но за сега само те са ми спасението.Ще опитам с лука ,зву4ими наивно но знаели 4овек може ида помгне newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия