рожден ден предложения!!!!

  • 889
  • 6
здравейте мами!
 скоро ставаме на годинка, но от сега мисля къде да го направим. в къщи е много тясно, а пък и  имам нагласата да е някъде навън, но къде нямам идея.дайте някакви отзиви от заведения или места който харесвате.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.  bouquet
Виж целия пост
# 1
На Максим в морската градина?
Виж целия пост
# 2
Или на езерцето на детския кът newsm78
Виж целия пост
# 3
там може ли да се внесе торта или да се организира рожден ден?
Виж целия пост
# 4
Да, на езерото рожденните дни ги правят на островчето по средата. Правят украса - Happi Birthday, балони и т.н. Имат аниматори, които забавляват децата. Отиди на място и говори с управителя да ти обясни условията. Там се правят доста рожденни дни. Предварително се уговаря програмата и менюто.
Виж целия пост
# 5
Ми незнам къде да отидете, но мога да ти кажа къде да НЕ отивате. Ние вчера празнувахме първия РД на малкия на пицария БАРБИ на Чаталджа и по - отвратена не мога и да бъда! Обслужването беше ужасно, сервитьорката - супер малоумна #Cussing out
Бяхме се разбрали с управителката, ако нямаме къде да държим тортата, да я занесем там - те имали големи витрини хората, щели да я приберат! И ние я занесохме към 13.00ч. Към 18.00 ч. решихме да я донесат да си направим малко снимки с рожденика и с нея. И познай как ми я донесоха - една разпльокана купчина кремове и блатове #Crazy #Crazy #Crazy. Цялата украса беше опадала, тя цялата беше на парчета и от нея капеше сироп! Направо щаха да ми гръмнат бушоните Imp Imp Imp
Познай дали са я държали в хладилник?! Нищо подобно - 5 часа на 30 градуса. Оправданието - счупила им се витрината #Crazy #Crazy #Crazy
При цялото ми въображение неможах да я позная! А трябваше просто да ми кажат на обед като я занесохме, че няма къде да я сложат! Ма тях кво ли ги интересува???
Дано да направиш правилния избор newsm10
Виж целия пост
# 6
благодаря ви момичета. смятам да разпитам за детският кът.обстановката ние позната и предразполагаща.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия