"Номерът е достъпен само за абонати на БТК!"

  • 712
  • 3
На няколко пъти се опитвам да набера номер започващ с 0800 и 0700 и чувам това съобщение. На вас случвало ли ви се е? При положение, че съществуват и други оператори това не е ли незаконно  newsm78.
Виж целия пост
# 1
Това не важи за всички 0700, 0800 номера, т.е. не е някакво ограничение на услугата от страна на БТК.

Случаите, за които говориш обикновено са номера на БТК за съпорт. С 0800 драмата е, че тези телефони са безплатни за потребителя, т.е. разговора е за сметка на собственика на номера. Т.е. ако ти си БТК абонат и се обаждаш от БТК телефон на безплатния 0800, все и е тая на БТК, че разговора е за нейна сметка. Но ако това е обаждане от МТЕЛ до безплатния 0800, вече ги бърка в джоба.
Виж целия пост
# 2
Аз знам, че от мобилен не може да се звъни на тези телефони. Даже една потребителка тук се беше жалвала, че е искала да звънне на комисията за защита на потребителя докато е била на място в някакъв магазин, и не е можело. Аз лично не съм пробвала, но и съм на Вивател, така че все тая...
Виж целия пост
# 3
Преди малко пробвах на два един 0700 и един 0800, които ползвам аз, става си. Както казах явно е въпрос на избор, дали искат да поемат стойността на обаждания "мобилен към БТК".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия