Здравейте,

Реших да се обърна за съвет към Вас понеже със съпругата ми вече не знаем какво да правим.
Става въпрос за нашата дъщеря която е на 18 месеца. От няколко месеца менюто й включва само кисело мляко, едно две-три малки парченца кремвирш, малко банан, кус-кус със сирене и масло няколко лъжички, и тук таме хапва и пица. Всичко друго отказва да приема. Какви ли не яденета не сме правили супи и т.н. какви ли не номера не сме правили не и не това е. Нашия педиатър казва настоявайте, настояваме, но полза няма. Притеснявам се, като гледам какво трябва да бъде менюто на децата на нейната възраст и тя какво яде. Как ще си набавя необходимите витамини, минерали и други полезни за нея вещества от разнообразната храна  Sad. Плодове отказва категорично. От зеленчуците хапва само краставица. Просто не знам какво да правя? Все си мисля, че е от зъбите, но това продължава вече почти година. Дали ще го израсте това не ядене или проявява каприз? Просто се чудя и се мая. Надявам се да ми дадете някакъв съвет Докторе.
Благодаря!
Виж целия пост