Какво ще кажете за това?

  • 1 433
  • 3
   Момичета, искам да ви питам дали ви се е случвало подобно нещо.
   Първо малко да поясня: От няколко дни насам забелязвам, че по лицето ми (под долната устна) се появи нещо като обрив. Обикновено малко преди М ми излизат пъпки, но това е друго. Преди 2 месеца имах пак такова нещо, но след М се изчисти. Тревожа се, защото тогава имах положителни тестове за бременност и закъснение, след което все пак имаше М и не знам дали това не е знак, че пак нещо не е наред. Днес ми е 26-ти ден от цикъла и е рано за тестове. На всичкото отгоре подобно розово петно ми се появи  и на друго място на лицето. Само да допълня, че миналият ми цикъл беше ановулаторен и тогава не съм имала такива проблеми.
 
Виж целия пост
# 1
може да имаш алергия към някое лекарство, ако пиеш такова или ако продължително време си приемала хормонални таблетки.най-добре отиди на лекар-дерматолог.
Виж целия пост
# 2
   Само да ви кажа, че сега, след като ми дойде, тези петна, подобни на лишеи пак изчезнаха. Не ми се мисли за тях вече, пък и да отида на дерматолог няма какво да му показвам Simple Smile Ще се наблюдавам пак този месец... Дано на вас не ви се появяват тези гадости.
Виж целия пост
# 3
Лишеи и петна се появяват понякога при липса на някои витамини.
Аз лично съм взимала Дермабион - има малко бирена мая и витамини от групата В. Много добре действа на кожата на лицето, ноктите и косата, бирената мая дества пречистващо на кръвта.
Ако искаш си вземай и витамин Е - той действа също регенериращо на  съединителната тъкан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия