Търся врати за Есперо /към татковци, работещи в автоморги/?

  • 1 023
  • 3
Е, влюбена съм в колата си и това е Heart Eyes Единствения и дефект е, че и 4-те врати отдолу са изгнили, най- вече шофьорската. Нови струват колкото половината кола /шофьорската е 390лв, а другите са по 270лв/. Незнам дали мога да си намеря читави врати по автоморгите newsm78
Надявам се на съвет от татковците, влизащи тук. Колата си недавам Naughty, не продавам Naughty, търся само врати Grinning
Един съсед пък ме посъветва да и направя пълно каско и след 1-2 "инцидента на паркинг" ще ми ги сменят Wink, но мен не ме бива в тези измами и ще ме гепнат веднагически Embarassed
И, така, казвайте отде да диря врати? Thinking
Виж целия пост
# 1
До преди месец и аз бях "влюбена" в моето Есперо, докато коша не се сцепи- оказа се, че двигателят се държи на купето, а не на рама. Това се случи, заради софийските дупки. Както и да е.
Отиваш на "Симеон", по близо до "Опълченска". Там има магазин на Деу. Казваш на продавача какво ти трябва и той ще ти намери втора употреба. Няма смисъл да обикаляш моргите.
Ако намериш врати, не изхвърляй старите, особено ако са бели- ще ги взема!
Успех.
Виж целия пост
# 2
 Hug за информацията  bouquet
Вратите са зелени, но са зле, незнам каква работа биха свършили. Особено шофьорската е направо... Embarassed-отвън можеш да видиш какво има в джоба на вратата Joy Мъж ми е лепнал отвън едно широко зелено тиксо и така карам. Не смея да я мия често, че ще си тръгна без врата някой път от мивката Embarassed
Незнам, обаче, ако въпросния продавач ми намери врати, дали няма да са 1 идея по- добри от мойте newsm78 колко ли ще са читави newsm78 Това им бил основен дефект по купето на тия коли- гниели вратите, не праговете и веждите, а само вратите.
Ще прескоча до Симеон, благодаря ти още веднъж Peace
 
p.s. Добре, че се оправяме самосиндикално, по женски, че ако трябва да се разчита на мъже ooooh! hahaha
Виж целия пост
# 3
Много моля, запознайте се с Правилата за този форум... Това да не е автооказион...!!!
Автомобилни форуми - колкото искаш...

Освен всичко друго, моля авторката да си намали аватара, за да отговаря на Правилата за публикуване на изображение в аватар...!

Заключвам...!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия