Докога продължава нежеланието за секс след раждане?

  • 6 677
  • 70
При мен вече 6 месеца. Кърмя, ако въобще има значение. Ще се върне ли сексуалния ми апетит скоро или да очаквам влошаване на семейния климат и мъжо да търси другаде ласки.. Simple Smile Моля, да ми отговарят мамите които са били или са  в такъв период, а не да се разводнява темата от други, че не са се сблъсквали с такъв проблем.
Виж целия пост
# 1
Смятам, че е нормално. Не е задължително всяка жена да мине през такъв период, но не е нещо извънредно.
Аз лично се отвращавах от мисълта за секс докато кърмех - не можех да си представя как мъжът ми ще общува с млекоцентралите, откъдето храня детето си. Смятах го едва ли не за светотатство.
Виж целия пост
# 2
Май беше около два месеца-докато премина умората и отпадналостта ми.
Виж целия пост
# 3
Май беше около два месеца-докато премина умората и отпадналостта ми.

 Peace

И докато ми позарастнат шевовете  Wink
Виж целия пост
# 4
Като спрях да давам цялото си внимание на бебето и се сетих, че имам и мъж. И че той има нужда от мен. Wink
А и апетитът идва с яденето. Flutter
Виж целия пост
# 5
Докато кърмех нямах никакво желание за секс,кърменето ме изтощаваше много.Когато кърмата ми спря
тотално,желанието ми се възвърна даже исках повече от мъжът ми.При мен може би заради кърменето беше
защото се чувствах много изморена,докато я накърмя,после докато се изцедя,докато я приспя и то идваше време за
следващото кърмене.
Виж целия пост
# 6
Да имах такъв период и се чувствах много зле ...мина , ама бавно .
И да това че кърмиш също има значение  Simple Smile
Спокойно , всичко ще си дойде на мястото .
Виж целия пост
# 7
Аз кърмя само сутрин. И при мен този период все още е в пълна сила.
Виж целия пост
# 8
Аз се страхувах и може би за това нямах желание.Но след трития-четвъртия опит страха ми мина и желанието се върна.Е, имало е моменти в които съм била уморена, но като цяло ласки не ни липсваха.Може би трябва да опиташ да се отпуснеш повече или някой да ти помага в грижите за бебо, за да не се преуморяваш.
Виж целия пост
# 9
При мен 3 месеца продължи,честно казано си ме беше страх Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
При някой има нежелание,а при други пък силно желание-хормони.
Виж целия пост
# 11
АЗ кърмих година и един месец,но за такъв проблем не се сещам.Явно е много индивидуално. newsm78
Поговори за това с личния лекар,а ако се наложи и със специалист.Не чакай /не дай боже/ да си разбиеш семейството Praynig.
Не губи време вземай мерки!
Виж целия пост
# 12
Незнам дали е свързано с кърменето, защото аз първия път кърмих до 5 мес. и след третия вече имах желание за секс. А сега кърмих само 1 мес., а все още нямам желание и се чудя докога ли ще съм така...
Виж целия пост
# 13
Първия път до към петия месец хич не ми беше до това, може би заради гадното раждане.
Втория път едва дочаках да ми спрат лохиите...  Mr. Green
Т.е. всеки път си беше за себе си.
И двата пъти съчетано с кърмене.
Виж целия пост
# 14
При някой има нежелание,а при други пък силно желание-хормони.
при мен желанието никога не се е губило
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия