Какво преживявам от снощи направо.............

  • 1 799
  • 21
Здравейти мили мами ,случвало ли ви се е това .Снощи гледах един отвратителен филм така и не го догледах защото изпитах страшен ужас .Филма се разказваше за една жестока майка която убива детето си по ужасен начин ,няма да изпадам в подробности защото мисля ,че не е редно.Искам да ви кажа какво се случи с мен след като угасих телевизора ,изпитах силен страх и представете си какво си помислих ,о ужас казах си ами ако и аз полудея и си нараня бебчето знам че няма да го направя но ,от снощи изпитвам силен страх ,случвало ли ви се е такова нещо днес се събудих със страшно главоболие и мисълта за този филм.Таткото беше ношна смяна и все още не съм споделила с него но нямам търпение да се събиди и да му разкажа ,моля ви успокойте ме малко и не ме критикувайте много съм уплашена УЖАС.Няма да гледам повече такива филми благодаря ви за подкрепата и успокоението което ще получа от вас   bouquetАко темата ми не е за тук моля за извинение и модераторите да я преместят още веднъж извинете ме моля Embarassed
Виж целия пост
# 1
Аз такива филми не гледам-ставам и излизам от стаята,отвратително е,неприятно е за гледане и честно не виждам с какви нерви си го изгледала до края и защо newsm78Излез се разходи малко навън и ще се поуспокоиш..ти ако на един филм реагираш така какво ли ще е ако недай си боже видиш нещо по-неприятно на живо..и не се страхувай-няма да полудееш и да нараниш никой-това става само на филмите.
Виж целия пост
# 2
Да не би да си в някаква депресия?
И аз съм гледала филми с подобни елементи, но мисълта, че може да ми се случи и на мен, не ми е минавала. Приемам го просто като филм и това е.
Спри да мислиш за това. Спри да си представяш картините, които си видяла. Щом осъзнаваш страха си е добре.
Аз поне така мисля.
Виж целия пост
# 3
 Здравей,А1!Успокой се,просто филма ти е направил впечатление,развълнувал те е и още те държи.Предполагам,че много бързо ще ти мине.А за тези мисли - ами май на всеки му минават през главата разни налудничеви идеи ( поне на мен  Embarassed ).Като се събуди мъжа ти и му разкажеш,може даже да се посмеете заедно  Wink Хайде забрави за гадния филм и се върни в реалния живот,в който със сигурност не би наранила детенцето си  Hug
Виж целия пост
# 4
Ами и аз, откакто станах майка взевъзможни страхове ме спохождат ... кой от кой по-ирационални.  Laughing Най-вече за здравето на детето си се притеснявам ... това, което описваш не ми се е случвало, но има време....
Спомням си, че гледах (не го догледах) един филм, мисля "Джошуа" се казваше - тоста тягостен. Внушението беше, че въпросният Джошуа е психически нездраво дете и всеки момент може да нарани/убие новороденото си сестриче...е не дочаках развръзката. Страшно се натоварих. Такова нещо преди не ми се беше случвало, определено филмът беше добър - успя да ме уплаши - преди бих го изгледала с "удоволствие".
Виж целия пост
# 5
Спокойно само ..мисля че ако се опиташ да престанеш да мислиш за това ще ти е по добре .Излез , разсей се за малко , играй си с детето си .
Това е някакъв нереален и измислен от тебе си страх , който те е обзел и който ще си иде постепенно .
Случвало ми се е нещо подобно , представям си  колко си притеснена , но все пак това не се случва на теб и това е филм , чието заглавие не е зле да напишеш тука , та да не  вземем да го гледаме .
Успокой се ! Надали ще полудееш и ще убиеш детето си !
Хайде стига .
И повече не гледай такива неща .   Hug
Виж целия пост
# 6
Успокой се.Това е само филм, а и щом те е притеснил толкова, значи си напълно нормална майка, която никога не би посегнала на детето си. Simple Smile
После ще ти е смешно, че си се тревожила толкова, ама сега си представям какво ти е.Гледай по-ведро. Peace
Виж целия пост
# 7
Щом си ужасена,значи няма начин да си се представяш като убийца на детето си.Не гледай повече такива филми,щом ти се отразяват по този начин.Наистина са меко казано ужасяващи.
Виж целия пост
# 8
Много благодаря за заглавието му не се сещам повярваите не искам и да се сетя .Оххх много съм ви благодарна наистина ме успокоихте радвам се че ви има   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз такива филми не гледам-ставам и излизам от стаята,отвратително е,неприятно е за гледане и честно не виждам с какви нерви си го изгледала до края и защо newsm78Излез се разходи малко навън и ще се поуспокоиш..ти ако на един филм реагираш така какво ли ще е ако недай си боже видиш нещо по-неприятно на живо..и не се страхувай-няма да полудееш и да нараниш никой-това става само на филмите.
Филма не го гледах до край защото не можах да издържа ,но вече никога няма да гледам филми с подобно съдържание .Само комедия и романтика нищо друго
Виж целия пост
# 10
И другия път сменяй канала на време  Laughing и няма да се тормозиш с дни  bouquet
Виж целия пост
# 11
Гледай само весели филмчета сега или много любовни .. Ще установиш колко си  чувствителна  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Що се тормозиш така бе жена ooooh!
Я си пусни нещо Коледно Naughty, някоя комедия Laughing
Виж целия пост
# 13
Да не би да си в някаква депресия?
И аз съм гледала филми с подобни елементи, но мисълта, че може да ми се случи и на мен, не ми е минавала. Приемам го просто като филм и това е.
Спри да мислиш за това. Спри да си представяш картините, които си видяла. Щом осъзнаваш страха си е добре.
Аз поне така мисля.
И аз така мисля Wink
Виж целия пост
# 14
Що се тормозиш така бе жена ooooh!
Я си пусни нещо Коледно Naughty, някоя комедия Laughing

И аз за Коледно щях да пиша. Мисли за наближаващите празници и се успокой! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия