кога започва кампанията за Българската Коледа?

  • 470
  • 8
и по повод това пращате ли смс-и. Става ли ви някак мило ,че помагате на дечицата и последно хората наистина ли стават по добри по Коледа?
Аз малко от рано ,но нали празниците наближават.
Виж целия пост
# 1
Не.
Противни са ми тези показни акции, целящи реклама, нито пък ми харесва така нагло  да се печели от парите, дарени за благородни уж каузи.
Не пращам СМС-и. Бих пратила само, ако държавата се откаже от ДДС-то и мобилните оператори - от тяхната печалба.
Виж целия пост
# 2
Миналата година парите от фонда за тежко болни деца,отидоха в държавният излишък-защото НЕ били усвоени,докато течеше тази същата кампания Коледа,за тежкоболните дечица,междувременно едно детенце от нашите-от многодетните мами,на Лилибон,почина защото не успяха овреме да го изпратят на лечение в чужбина,макар и средства за това да се събираха и тук във форума...За каква кампания говорим?!

Вече тече една-"да помогнем на едно гладно дете"...-и всяка година го правят,и как помогнаха на Могилино?!Или на други подобни домове,защото ужасът продължава...За каква кампания говорим?!

Или даренията за да се направят асансьори в училищата,и рампи за деца с увреждания-на колко училища се направишха подобни съоръжения,като гледах документален филм за център за рехабилитация на инвалиди,не само че нямаха такива,но и стълбите бяха ужасно стръмни и вити...За каква кампания говорим?!

г-дин Първанов и сие,господ ще ги съди за безхаберието,наглостта,и гаврата с хората...Но напрактика ние сме виновни че го позволяваме...
Виж целия пост
# 3
"Миналата година парите от фонда за тежко болни деца,отидоха в държавният излишък".
 Crazy
И пак абсурди!!!

При тази финансова криза нямам намерение да финансирам допълнително държавата, а тя - банковия сектор.
И без това няма банка в Бг, която да не е собственост на чужди банки и корпорации.
Още с продажбата им, от Бг беше източен огромен финансов ресурс.
Да не говорим, че въпреки Закона за "пране на мръсните пари", клоновете на чуждите банките тук в Бг си реализират постоянни печалби от преводите на чужди фирми от, де легални, де нелегални сделки с оръжие и други "медикаменти" за арабския свят.

И да подкрепя това, под каквато и да е "благотворителна" Laughing форма!!!! Crazy
 Naughty  Naughty 
Виж целия пост
# 4
Никак не ми е мило да помагам на Президента да събира пари за неща, за които би трябвало да се погрижи държавата - оборудване за детските болници примерно.
Виж целия пост
# 5
Винаги се обаждам от домашния телефон. Много се радвам като чуя детското гласче: "Благодаря Ви, че помогнахте на дете в нужда." От мобилните телефони пращам по 1 SMS. Това, че някой не ползва събраните пари по предназначение, си е негов грях.
Кампанията миналата година започна преди Коледа.
Виж целия пост
# 6
Това, че някой не ползва събраните пари по предназначение, си е негов грях.


А когато знаеш, че някой злоупотребява с парите и идеята, но продължаваш да му даваш, това какво е?
Виж целия пост
# 7
Миналата година парите от фонда за тежко болни деца,отидоха в държавният излишък-защото НЕ били усвоени

 Това истина ли е?.........направо съм в шах, ами аз винаги давам и бих побесняла ако някой си пълни гушката, в тази кампания искрено вярвах. Sad
Виж целия пост
# 8
Това, че някой не ползва събраните пари по предназначение, си е негов грях.


А когато знаеш, че някой злоупотребява с парите и идеята, но продължаваш да му даваш, това какво е?

Благословия свише! 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия