по колко пъти в денонощието се храни бебе на 1 месец

  • 4 281
  • 31
po kolko pati v denono6tie se xrani bebe na edin mesec

по колко пъти в денонощието се храни бебе на един месец

Моля, пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 1
Всичко е индивидуално.
Може да прескача нощните хранения, може и да ги има.
Ние лично бяхме през 2,5-3 часа.
Имаше в 12, в 3, в 6.....
Води се по детето, не го насилвай да го вкарваш в някакви режими.
То само ще се нагоди, и когато е готово ще спре да иска и през нощта.
Виж целия пост
# 2
на един месец на 3 часа сучеше.
Виж целия пост
# 3
По колкото иска Wink
Виж целия пост
# 4
От самото начало не съм го хранила посреднощ.сутрин към 7 часа през 3 часа,последното ядене в 01:00 часа.
Виж целия пост
# 5
хранила съм винаги на поискване - по колкото иска. на един месец ядеше на 2-2.5 часа и денем, и нощем, по малко АМ. всяко бебе е индивидуално и обемът на стомахчето му също е индивидуален  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние се хранихме по 7-8 пъти в денонощието.Води се по бебето и ще ти е по лесно. Peace
Виж целия пост
# 7
Детенцето само си показва кога е гледно и тай като сте още мънички трябва да се храните 7 или 8 пъти.Моите деца сами отказаха нощното хранене след втория месец.
Виж целия пост
# 8
През три часа.
Виж целия пост
# 9
6-8  Peace
Виж целия пост
# 10
Peace
Виж целия пост
# 11
Ние се хранихме по 7-8 пъти в денонощието.Води се по бебето и ще ти е по лесно. Peace
И ние бяхме така  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Ние се хранихме по 6 пъти  когато то си поиска.Това с почасовото не го разбирам, какво трябва да го държа гладно детето докато дойде часът ли?  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
7 пъти в денонощие хранех синът ми, но все пак зависи и от приеманото количеството АМ.
Виж целия пост
# 14
Надали има бебе, което е еднакво с друго. Така е и при навиците им. Няма как да получиш точен отговор zа твоето бебе, ще установите как е с времето  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия