molq za informaciq za gyrciq

  • 623
  • 5
Zdraveite na vsichki Simple Smile
Mislq da se premestq da jiveq v gyrciq , razbira se prichinata e myj Simple Smile
sreshtnah myja na jivota si tam , bih iskala da vi pomolq da mi dadete informaciqta koqto vie mislite che shte mi e nujna za v bydeshte. Mnogo bih iskala da znam kakvi dokumenti mi trbqvat za da sklucha brag tam i dali tozi brag shte vaji i tuk , v Byagariq .
mnogo bi blagodarq predvaritelno Simple Smile)))   Hug
Виж целия пост
# 1
Защо не накараш мъжа си да провери в Гърция как седят нещата ? Той знае ли въобще, че ще се жените ? Sunglasses
Иначе ти можеш самата преди да събереш багажите, да минеш през Учрежденията в града , в който си , и да си събереш нужната Информация  Laughing
Виж целия пост
# 2
nreal,влез в подфорума на родители в 4ужбина.Там има доста мами в Гърция.
Предполагам,4е там ще полу4иш пове4е инфо.
Успех
Виж целия пост
# 3
hehe da znae Simple Smile blagodarq vi mnogo Simple Smile shte proverq kydeto mi posochihte Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Здравей ! Нищо не ти трябва. Аз бяг женена там за грък.Преди трябваше да имаш легални документи като жител там да си регистриран но сега не знам. Друго не трябва. Говоря за граждански а за църковен сигурно ще ви искат. Моя съвет е....... не се жени. Дано всичко е наред при вас но ако един ден решиш да се развеждаш ще чакаш 3 години. Луда работа......
Виж целия пост
# 5
Здравей Греек , много ти благодаря за съвета . Съжалявам ,че при теб не се е получило . Надявям се да е било за добро .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия