Медицински център "Афродита"

  • 41 175
  • 237
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники...  EFP
Виж целия пост
# 1
Ами намира се кв.Хладилника или от сфетофара на Хладилника посока Драгалевци и се завива срещу бензиностанция ЕКО (може да бъркам името)в дясно има табелка голяма и 400м навътре.
Много са любезни и не се чака като другите клиники с месеци за час ,инвитро специалиста и ембриолога са гърци.Това е което знам аз съм за 1 опит но преди това съм правила прегледи и изледвания на няколко места.
Виж целия пост
# 2
И аз исках да отида в Афродита, но ме посъветваха да не го правя. Мой близък лекар познава шефката му. Преди време тя е била някакъв служител на МЦ Биочек на ул. Екзарх Йосиф и моят близък е работил за кратко време там. Той ми разказа, че Биочек е бил известен с грешни резултати от лабораторията, старата си апаратура и овълчени за пари лекари. Подиграваше й се, че за да привлече клиенти към клиниката навсякъде разправяла, че разполага с най-модерната апаратура на Балканския полуостров, която всъщност вобще не била модерна, а напротив. Сега, като прочетох поста на сали_m за единствената по рода лаборатория на Балканите точно в МЦ Афродита вече на 100% няма да отида там.
Виж целия пост
# 3
Всеки си има право на мнение ,първо това че работиш с боклук не значи че и ти си боклук и не мисля че в нова клиника може да има стара апаратура ,а за самите лекари имат доста престижни дипломи и трудове за репродуктивно здраве .Но след като твоя познат е такъв професионалист в тази насока това е друг въпрос може и той да е инсталирал техниката(старата). Peace

За мен е перфектно не се чака хората са много мили и любезни а да ти кажа и друго въпросната Величка е бременна и влияе положително на всички момичета там.
Виж целия пост
# 4
Вобще не споря, всичко е възможно. Споделям само какъв отзив съм чула. На мен ми беше достатъчен за да не отида там. Оттук насетне вобще не ме интересува дали се чака (между другото няма добър специалист, за когото да не се чака), дали са любезни или не, камо ли пък коя от служителките там е бременна. И не виждам каква е пречката да се сложи стара апаратура в нова клиника. Дипломите и трудовете на лекарите също не ме печелят като пациент - колкото повече трудове е писал един лекар, толкова по-малко практика има, това е всеизвестно. Добрите специалисти не "раздават" знанията си в трудове и изкарват достатъчно, за да не им бъде нужно да търсят допълнителни доходи от издания и публикации. Нямат и време за това.

Догадките за познатият ми лекар какво да коментирам - споменала си го в някакво изречение, в което не виждам абсолютно никакъв смисъл, единственото което виждам е отчаяно желание да се защити някой чрез липса на каквато и да е мотивация.

Поздравления, че си открила твоята клиника, желая ти най-искрено бебчето да се появи възможно най-скоро. Аз не съм стъпвала и няма да стъпя там. Както сама каза - всеки си има право на мнение. А аз бих добавила - и на избор.


Виж целия пост
# 5
АЗ ЧАКАМ БЛИЗНАЦИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ДР.ВЕЛКОВА,ДР.ПАПАДОПОЛУС И ЦЕЛИЯ СТРАХОТЕН ЕКИП ТАМ.
ДАЙ БОЖЕ И МАЙ МЕСЕЦ ЩЕ СЪМ НАЙ-ЩАСТЛИВАТА МАМА НА СВЕТА  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 6
аз тепърва трябва да си избирам клиника,исках при д-рСтаменов.но не ми се чака една година.интересува ме цената за инвитро в тази клиника
Виж целия пост
# 7
Момичета, които посещавате клиниката, моля Ви споделете как протича процедурата, цената,лекарствата от там ли Ви ги дават дайте повече подробности. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 8
Аз неискам да прозвучи глупаво,ноза мен този център е един от най-добрите и отношениетона екипа и работата им.Екипа е страхотен и прави всичко възможно и максимални усилия за да помогнат на пациентките си,а не като някои други лекари гледат само как да ти вземат парите и не ги интересува има ли ефект от процедурата им или не.Не може един специалист при запушени тръби да прави есеминация.В Афродита не е така,а и цените са прилични в сравнение с клиниката на д-р Щерев и други подобни. Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 9
Нужните лекарства и инжекции се набавят от центъра срещу заплащане,не е нужно да ходиш като малумен да ги търсиш по аптеките
Виж целия пост
# 10
 Съм бременна в осмия месец от ин витро процедура в Афродита, доволна съм от екипа и обслужването в клиниката те ме дариха с най- голямото щастие . Бях правила  преди това ин витро[ неуспешно] при Стаменов и Владимирав и искам да те информирам / valeria 22/ ,че тези доктори не са толкова натоварени колкото ги представяш, но просто събират на шест месеца групи от жени , за да икономисват консумативи .
Виж целия пост
# 11
Чудомира, абсолютно никого не представям и никъде в поста си не съм споменала нито Стаменов нито Владимиров. Това, което казваш за тях не бих се учудила да е вярно и събирайки информация и отзиви за всички български клиники (вкл. и Афродита) все повече се убеждавам, че ако ми се наложи да правя асистиран репродуктивен метод то това няма да бъде в България.

Виж целия пост
# 12
Здравейте на всички!!!
На мен също ми предстои ин витро в клиника Афродита! Аз ходих на консултация при д-р Пападопулос и направо съм очарована и от него и от Камелия. Много са внимателни и искрено се надявам този опит да е успешен. Аз имам 2 неуспешни опита ин витро - 1-ви при Стаменов, който до последно не видя, че съм с извънматочна бременност и едва едва ми спаси живота, а после ме заряза като мръсно коте. Вторият ми опит беше в Тина Киркова, но докато ми беше стимулацията, доктор Йорданов почина и ме пое друг лекар. 10 дни след това почина и баба ми и нали се сещате, че нищо не се получи при този стрес???  Tired това сега ще ми е трети опит и искрено се надявам всичко да стане този път!!!
Успех на всички!!!
Имам само един въпрос - пункцията на яйцеклетки с пълна упойка ли я правят?   bouquet
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета Simple Smile Желая успехи и много положителни емоции на всички. Нямам много време да пиша, а и отдавна не съм писала по форумите.... искам само да кажа, че съм правила инвитро в клиника Афродита и въпреки, че беше неуспешен 1 първи опит останах много доволна от всичко.

На въпроса но Котенце-десси-г:  Да, с пълна упойка, но като гледам датата на пост-а ти предполагам имаш отговор вече. Сподели. Стискам палци Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Да, имам отговор, но все пак ти благодаря!!!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия