изследвания за кюретаж?

  • 619
  • 5
офф, забравих какво ми каза доки, кръвна картина и урина ли беше?
много съм зле, не помня. Диагнозата е мисед, и малко ми беше замаяно като ми каза.
кажете какви изследвания правихте да не и звъня сега пак, че като я чуя наново осъзнавам кво ми се случва... Embarassed
ако не на обяд ще звъня че са ми за петък сутринта..
Виж целия пост
# 1
На мен ми взеха кръв за кръвна картина и КРЪВНА ГРУПА- урина не!Съжалявам,че и на теб ти се случват тези неща.Бъди силна и кураж!!! PraynigДано всичко мине добре Hug
Виж целия пост
# 2
При мен и преди двата кюретажа кръвна картина,урина,кардиограма,рентген на гръден кош и още някаква измишльотина,тукашните болници те подготвят като за кой знае каква операция ooooh!.
При теб мисля че ще е достатъчна кръвна картина и кръвната група,заради резус фактора. Peace
Кураж и бързо възстановяване–физическо и психическо!
Виж целия пост
# 3
Не съм правила предварителни изследвания. Взеха ми кръв в болницата след постъпване в отделението, разпитаха за кръвна група и алергии. Толкова.
Виж целия пост
# 4
Забравих да кажа,че и моите не бяха предварително направени(изследванията) като отидох в клиниката и там си взеха каквото им трябваше!
Виж целия пост
# 5
Не съм правила предварителни изследвания. Взеха ми кръв в болницата след постъпване в отделението, разпитаха за кръвна група и алергии. Толкова.
Съжалявам за случилото ти се   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия