да ви попитам

  • 2 424
  • 43
кога украсявате елхите
гледам вече по магазините са си украсили елхички от една страна ми се струва много ранно но от друга ми е много хубаво и ми се приисква и в дома да украся какво ще кажете вие santa2
Виж целия пост
# 1
Украсявам след 15-20 декември.Още ми се вижда доста раничко.
Виж целия пост
# 2
Още в самото начало на месец декември. Малкият заек толкова се радва на нея...
Виж целия пост
# 3
Ами аз бих украсила от сега. То времето преди Коледа е най-хубаво, след това всичко минава като миг.
Виж целия пост
# 4
Първата събота на декември слагам половината украса, а около 20-ти (пак както дойде съботата) вадим елхата.
Навремето всичко правех на Бъдни вечер, но забелязах, че елхата радва значително повече преди празниците. След тях ми е досадна.
Виж целия пост
# 5
Ако ме питат мен ще е украся още октомври.  madnoelОтдавна ми е едно празнично, пък и толкова да е обичам тази Коледа.
Едвам се здържам, но началото на месец декември, започва лудото украсяване на елхата и на цялата къща.
Виж целия пост
# 6
Аз украсявам на 6 декември /Никулден/. Искам по-дълго време да се радвам на елхата.
То времето преди Коледа е най-хубаво, след това всичко минава като миг.
Виж целия пост
# 7
Чувала съм от по-възрастни жени в семейството, че елахата се украсява по Никулден и стои до Ивановден.Предполагам това е нещо като традиция, която бележи началото и края на зимните празници.
Виж целия пост
# 8
На Игнажден.
Виж целия пост
# 9
от вчера съм почнала с украсата Close-mas:
Виж целия пост
# 10
Вкъщи украсяваме на Никулден.
Виж целия пост
# 11
значи реших го   ще я украся на Никулден тогава синът ми има имен ден и ще е двойна радост за него
Виж целия пост
# 12
Днес ще я украсяваме,защото малката не търпи!
Виж целия пост
# 13
Ние също от рано вадим елхата-някъде около или ден два след Никулден.Това ми е любимия момент от зимата-КИЧЕНЕТО НА КОЛЕДНАТА ЕЛХА!!!
При нас сме на принципа "колкото по-дълго седи елхата (да и се радваме) толкова повече настроение и усмивки   madnoel Nature Snowman
То по магазините гледам още октомври наредиха коледната украса и Йо-хо-хо  Nature Snowman
Виж целия пост
# 14
Когато си получа парите за Коледните подаръци , тогава ми идва настроението и за елха.  Mr. Green
Иначе нещо не ми се получават напъните за коледно настроение.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия