Погълна ФАСТУМ ГЕЛ! Добре му действа!

  • 4 222
  • 21
Аз докато зяпам във форума синът ми докопал Фастум гел и е изсмукал 10-15г. Какво да го правя, някой знае ли нещо за кетопрофен (основната съставка)?
Виж целия пост
# 1
Бегай на доктор ,че количеството не е малко!
Веднага
Виж целия пост
# 2
звънни на педиатъра си !!Или веднага отидете в спешното!
Виж целия пост
# 3
Отивайте в болницата веднага - ето какво открих:
Ketoprofen topical is for external use only. If you suspect that you or someone has swallowed ketoprofen topical go to the accident and emergency department of your local hospital at once. Always take the container with you, if possible, even if empty.
Виж целия пост
# 4
Карен, стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 5
И аз стискам палци всичко да е ОК  Praynig, другите са ти дали най- добрия съвет- в Спешното- по най- бързия начин. Пиши после какво е станало!
Виж целия пост
# 6
Стискам палци всичко да е наред!!!!
Виж целия пост
# 7
Сигурно си отишла вече, но ако не си - бъркай в гърлото да повръща!
Виж целия пост
# 8
Послушах вас и джи-пито на детето и го заведох в Пирогов веднага.  Там обаче половин час никой не се яви, минават зад едно  стъкло, виждат колко народ чака .... и отминават спокойно. Показа се някаква жена да не сме давали зор, защото имали 4 деца след катастрофа. Аз се съгласих да почакам и я питах какво ще стане след още половин час с детето ми , което е с химично отравяне. Размърдаха се , пратиха ни в токсикологията. Там ергенът послушно си изпи активния въглен, даже с апетит, после се сборихме, не даваше да му бъркам в гърлото,   оповръща ми чехлите, опита се да обърне легена с останалото и накрая си тръгнахме весели!
Вкъщи се наяде до пръсване и вече спи сладко.  Grinning
А аз трябва да си гледам децата,  не монитора! smile3538
Виж целия пост
# 9
всичко е добре когато свършва добре,понякога има събития които не можем да преодолеем,днес щях да разбият главата на щерката ми буквално пред очите ми на една люлка всичко стана буквално за секунди,а аз просто не можех да помръдна бога ми все едно няко ме беше заковал,размина ни се малкия дявол,бе на милиметри от люлката мина направо настръхвам като се сетя,та и при вас така добре,че вече всичко е ок
Виж целия пост
# 10
Слава богу,че всичко е минало добре! PraynigТова е най-важното! Wink
Виж целия пост
# 11
Радвам се, че всичко е минало успешно!
Не с 4-ри, ама с 44-ри очи трябва да гледаме децата... Grinning
Виж целия пост
# 12
Оххх представям си какво сте преживели - ужас, но всичко е добре, когато свършва добре. Дано децата да ни подаряват по-малко екстремни ситуации за в бъдеще  Grinning
Виж целия пост
# 13
Леле, добре, че всичко е минало добре Praynig
Виж целия пост
# 14
Всичко е добре, когато свършва добре Laughing Laughing Laughing ! За съжаление случват се такива работи - дали докато се шляем във форума, или докато оправяме другото дете примерно - това е, дай боже да не са с кофти последици ..  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия