на колко градуса спят бебоците ви?

  • 17 331
  • 229
не открих подобна темичка, затова питам. през зимата в спалнята ни е около 17 градуса без да отопляваме, дали е добре 9-месечното ни бебче да спинка на  толкова хладно?! споделете как вие калявате вашите съкровища, спинкат ли навън, по колко излизате, ако е много студено и т.н.
Виж целия пост
# 1
На хладно се спи по -добре! Естествено добре завити  Simple Smile. Рая спеше на вън, в термо-чувал, били са и минусови температури. Имало е случаи да излезем в 10h и да се приберем в 19h.
Виж целия пост
# 2
И сина ми спи на 18 градуса-в спален чувал и с едно одеало.Ако е много топло не спи спокойно и само се пробужда и мрънка.
Виж целия пост
# 3
Бойкотирах термометрите - спи на толкова, на колкото и ние
Виж целия пост
# 4
Никога не съм имала термометър и не съм мерила температурата.
Където спим ние, там спи и бебето. Както обличам себе си, така обличам и детето.
Виж целия пост
# 5
И денем и нощем сме на 22 градуса,защото се отвива като спи.А  и на нас с таткото ни е идеално на 22 гр.
Виж целия пост
# 6
Вкъщи спим на 18-19 градуса, нощем във всички стаи температурата е такава.
Виж целия пост
# 7
19-20 градуса,аз сьм зиморничева,на по малко ми е студено Wink
Виж целия пост
# 8
И сина ми спи на 18 градуса-в спален чувал..........Ако е много топло не спи спокойно и само се пробужда и мрънка.

и ние сме така. свикнал е да спи на по-хладно и когато се покачи температурата започва да мрънка и да се върти. чувалчето му е зимно и е доста дебеличко и не се притеснявам.
Виж целия пост
# 9
20-21 градуса  Peace
Виж целия пост
# 10
Дъщеря ми спи на температура 16-18 градуса Peace
Виж целия пост
# 11
Под 20 градуса със сигурност, но колко точно не знам.Може би на 17-18 градуса.
Виж целия пост
# 12
На 19-20 С, на колкото и ние. Това вкъщи.
Навън като излизаме е добре облечена и завита, онзи ден беше 7 С - безпроблемно си спа.
Виж целия пост
# 13
''Малката'' е на година и половина и миналата зима спеше най-добре на вън добре увита,а у дома никога не е под 21-22 но и облеклото е друго Wink
Виж целия пост
# 14
Някъде около 20 градуса и по-малко.Вечер температурата пада и не съм гледала колко е  Rolling Eyes
А зимата си бяхме доста вънка,завита добре си спинкаше много  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия