гестационна седмица и обиколка на корема :)

  • 68 755
  • 71
здравейте момичета интересно ми е вие в коя седмица сте и колко ви е обиколката  на корема?
аз сам в 30г.с и обиколката ми е 100 см.Нормално ли е? На мен малка ми се струва.Споделете как сте вие
Виж целия пост
# 1
Аз съм в 35 и моята е 109
Виж целия пост
# 2
mimi7373 , не знам какво точно ще ти помогне тази тема и какво изобщо те притеснява newsm78, но всяка бременност е различна. Всеки има различна конструкция и съответно коремите на бременните са различни. А що се отнася до обиколката на корема в см, то една е започнала бременност с 60см. талия, друга със 110, така че в 30г.с. ще са с различни обиколки Laughing
Виж целия пост
# 3
Изобщо никой не ми е мерил обиколката Stop Според моя лекар това били остарели методи  Rolling Eyes

Съгласна съм с Ala-bala  Peace
Виж целия пост
# 4
но всяка бременност е различна. Всеки има различна конструкция и съответно коремите на бременните са различни. А що се отнася до обиколката на корема в см, то една е започнала бременност с 60см. талия, друга със 110, така че в 30г.с. ще са с различни обиколки Laughing

И аз съм съгласна с това  Peace
Виж целия пост
# 5
Няма защо да се притесняваш. Нали все пак ходиш на доктор, който те следи с ехограф.  Peace
Виж целия пост
# 6
Ами предполагам, че зависи каква е била първоначалната обиколка.
Виж целия пост
# 7
az samm v 20 i mi e 72sm
Виж целия пост
# 8
Няма значение каква е обиколката.Всеки стартира различно........Зависи и бебето как е наместено вътре  Simple Smile. Аз нямах мн голям корем , но бебето излезе 4.350. Всичкис  е4удиха къде се е събрало  Wink
Виж целия пост
# 9
аз предния ден преди да родя се сгъвах на 4,прави си извода Wink
Виж целия пост
# 10
На мен обиколката ми беше 100 малко преди да родя(а преносих).
Виж целия пост
# 11
Когато забременях обиколката на талията ми беше 58 см.
Малко преди да родя беше 101 см.
Нормално е да има разлика. Едни майки стартират с талия 60, други с 80 см.
Виж целия пост
# 12
Хм,интересна тема,но наистина всичко е индивидуално.Поразрових се в картона си и установих,че последно са ме мерили в 37-ма седмица и обиколката ми е била 98см
Виж целия пост
# 13
доста е индивидуално, при мен преди да забременея беше 60 см. в 38 г.с - 110 см. / измерена в изправено положение, защото на ЖК ми я мерят легнала и отчетоха 100см./  Peace
Виж целия пост
# 14
И аз съм в 30-та седмица, и мойта е 100  Simple Smile Току що я мерих (в ЖК не ми я мерят), защото ми стана интересно-всички познати ми казват, че ми бил много малък корема... Laughing Преди да забремене беше около 60, така че явно е нормално...споко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия