Санаториума на Емилова

  • 949
  • 13
Има ли някоя мама, която е ходила в санаториума на д-р Емилова?
Виж целия пост
# 1
аз имам една позната ходила там
какво точно те интересува
Виж целия пост
# 2
питай , какво те имтересува ?
тя има и сайт м/у другото
Виж целия пост
# 3
Искам да се свържа с хора, които са били там и са гладували целия курс.
Виж целия пост
# 4
Искам да се свържа с хора, които са били там и са гладували целия курс.
чувствай се свързана Simple Smile
Виж целия пост
# 5
 Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз съм била там ! Ако мога да бъда полезна с нещо, казвай !
Виж целия пост
# 7
Здрасти.
Колко дни направи? Трябват ми хора, които са правили минимум 20 дни.
Виж целия пост
# 8
еи страшна тема-семейството ми ходи доста често,а аз съм ходила  няколко пъти и всеки път се чувствах адски добре
не съм бла никога дебела ходя там за пречистване на организма и дори другата седмица заминавам за там,а съм в 8 г.с.
Това е човек на когото имам ПЪЛНО доверие и мога май да кажа само на нея
В последните 3 год. не съм пила почти никакви лекарства,благодарение на това, което научих от нея
Каквото и да те интересува само кажи,мисля,че ще мога да ти бъда полезна Hug
Виж целия пост
# 9
И аз мислех да пусна тема за д-р Емилова... Какво стана с нея? Последно по ТВ чух, че ще я съдят потърпевши  Shocked
Виж целия пост
# 10
Няма такова нещо,това са глупости!!!Има вариант за потърпевши-лечебен глад на своя воля без лекарски контрол и наблюдение или неправилно захранване,което влиза в по-горното...
Имам такива познати,а откакто е създадена клиниката(ако може да се нарече ваобще така)до сега не знам за недоволни,неизлекувани и т.н. спазващи правилно режима
е разбира се има има сигурно  чревоугодници,за които е немислимо гладуването
Виж целия пост
# 11
Констанс, благодаря за отзивчивостта. Искам да те попитам по колко кг плод ядете, когато не го правите с цел отслабване и очистителни при проблеми с перисталтиката всеки ден ли се вземат?
Виж целия пост
# 12
Няма значение защо си там....яде се по 1 кг. плодове на ден. Като плодовете могат да са различни...но на едно ядене да са едни и същи. Пример...в 08,00 часа ядеш ябълки...в 12,00 часа кайсии...но общо за деня да е 1 кг...е и да се надвиши малко не е толкова фатално.
Има значение какви плодове ядеш ако се лекуваш от диабет.
Виж целия пост
# 13
Не е много добре да ядеш плодове нетипични за дадения сезон-сега се препорачват праскови,каисии,дини ,пъпеши и т.н.... и гледай да са български
Имай предвид сащо,че когато ядеш дини и пъпеш може количеството да е спокойно към 1,5кг разбира се преобладаващи в случая са тези 2
Ако си в началото можеш също така да ги смесваш,ако ти е трудно иначе ,но към третиа ден е препоръчително един вид плодове на всяко хранене
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия