Какво търпите в работата си?

  • 3 174
  • 62
Искаше ми се просто да си разясня доколко е по-добре или по-лошо на другите места. Защото понякога се насъсквам колко е лошо при нас, а усещам че е неправилно. Та в този ред какво търпите - шеф, които не ви забелязва, защото спи с колежката, колеги темерути, ниска заплата, интриги за власт, които клатят цялата фирма, глоби за щяло и нещяло....
Виж целия пост
# 1
На практика нищо не ми се налага да търпя като негативи, освен обикновени ежедневни неуредици, независещи от мен. Иначе всичко е както аз си го организирам. Обичам си работата.
Виж целия пост
# 2
Клюки и интириги. Sick Инъче шефа е пич. Praynig
Виж целия пост
# 3
 Недостатъчно голяма заплата; вечно "отнесен нанякъде" шеф, на който трудно можеш да разчиташ за каквото и да е, но пък непоклатим от поста си връзкар; недостатъчно време за форума през деня( Mr. Green); вонята на цигари из целия офис, по цял ден (ей, как може жени да пушат цигара от цигара и да надпушват и най-закоравелия мъж-пушач, не знам... newsm78)...
Виж целия пост
# 4
Обикновено това,което не търпя,след време изчезва Whistling
Виж целия пост
# 5
Най-много ме дразни това, че непрекъснато
се занимавам с несвойствени неща, съвместявам
5 длъжности и накрая аз съм виновна за всичко  ooooh!
Виж целия пост
# 6
и в предишната и в сегашната работа:шеф,който чака аз да му свърша работата.По някакъв начин допускам тази грешка и позволявам да го правят .
П.П. Последният пример за,който се сещам е,на огромно мероприятие трябваше да посрещаме наши клиенти,при което той "изчезна" за около час,аз посрещнах и настаних всичките 80 човека!!!Накрая след като се настаниха той се появи след бурята и ми каза с мазен  глас"Ама ,защо не ме извика,ама ти си се справяш и бременна.Ха-ха-ха"
Идеше ми да го гръмна,честно!
Виж целия пост
# 7
Какво ли не,най-вече-обвинения за непрофесионално свършени неща и:"Защо не попита,преди да свършиш еди-какво си...",а когато попиташ ти се казва назидателно,че ти трябва повече самостоятелност newsm78.
Виж целия пост
# 8
Търпях интриги и тъп шеф, който им се връзва. Накрая не изтърпях. И сега си седя без работа. Sad
Но скоро ще си намеря.
Виж целия пост
# 9
  На мен пък всичко ми е наред. Гимназиален учител съм... Mr. Green И заплатата ми -заплата, и шефа ми -шеф, за министъра - да не говорим. Само откъм работно време сме зле... Wink
Виж целия пост
# 10
подмазвачесто, интриги и неистови напъни да се изкараме по- по- най... преди се вързвах, вече само се смея отстрани.
Виж целия пост
# 11
Десетте заповеди на шефа важат с пълна сила. При него се влиза със собствени идеи, излиза се с неговите идеи. Ако си мислиш че си прав за нещо, то помисли отново, защото шефът е винаги прав. Той е безкрайно търпелив и толерантен към малоумните си подчинени, които все намират за нещо да го ядосат, все не вършат работата както той иска, и в случай на провал винаги са виновни.
всъщност ако някой ги има написани някъде - нека ги копне, важат с пълна сила за обстоятелствата при мен.
Виж целия пост
# 12
Търпя:
- експлоатация на труда
- ниско за сектора заплащане
- неосигуряване на пълната работна заплата
- неспазване на работното време
- незаплащане на извънреден труд
.............................................................
Мога да продължа до утре.
Виж целия пост
# 13
Аз сама съм си шеф, но търпя всички приумици на клиентите си - телефонни разговори по работа в неделя вечер (не знам кое е толкова важно, че да не може да изчака до понеделник сутринта), по време на отпук, болнични (дори в деня на раждането ми звъняха дали имам 5 минути за една бърза консултация и до кога ще съм по майчинство... :ooooh)
Виж целия пост
# 14
На практика нищо не ми се налага да търпя като негативи, освен обикновени ежедневни неуредици, независещи от мен. Иначе всичко е както аз си го организирам. Обичам си работата.


И аз това мога да кажа. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия